anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak usunąć zapisane konta blik? (płatność bez kodu)

MAMY ROZWIĄZANIE!
linux522
#8 Zapaleniec#

Mam problem, ponieważ płatność blikiem nie zawsze kończy się sukcesem. Czasem nie pyta którego banku chcę użyć (raz dziewczyna zapłaciła swoim blikiem i zapisaliśmy jej konto). Teraz zdarza się, że podczas zakupu nie zapyta nawet czyjego konta użyć u próbuje uzyć jej, albo nie używa żadnego i płatność się nie udaje. Jak usunąć z pamięci mojego konta allegro przypsane konta blik?

oznacz moderatorów
42 ODPOWIEDZI 42
karbonit_pl
#8 Zapaleniec#

Mam tak samo, podłączam się do pytania

oznacz moderatorów
nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@karbonit_pl Spróbuj postępować zgodnie z tą instrukcją.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów
karbonit_pl
#8 Zapaleniec#

To nie to. Nie mam żadnej zapisanej karty. Chodzi o BLIK

oznacz moderatorów
nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@karbonit_pl W takim razie - czy nie masz możliwości usunięcia Allegro z zapamiętanych sklepów w aplikacji banku? To powinno pomóc.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów
karbonit_pl
#8 Zapaleniec#

Usunąłem już to konto w banku, nie mam dostępu do tej aplikacji

oznacz moderatorów
nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@karbonit_pl Skonsultowałam Twoją sprawę i otrzymałam informację, że usunięcie płatności bez kodu jest możliwe w aplikacji banku, więc niestety nie możemy tego zrobić za Ciebie.

Możesz natomiast zapisać nową płatność. Jeśli przy finalizacji zamówienia wybierzesz "Blik- płacę z kodem", będziesz musiał wpisać kod z banku, z którego chcesz płacić. Następnie w aplikacji banku będziesz mógł zapisać płatność Blik One Click. 

Pamiętaj jednak, żeby przy zakupie skorzystać z przeglądarki internetowej.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów
karbonit_pl
#8 Zapaleniec#

Tak, nowe konto juz mam podpięte, ale to stare ciagle mnie wkurza... Szkoda ze nie ma opcji usuniecia go...

oznacz moderatorów
ruperius
#7 Wielbiciel#

Mam podobny problem 😞
Ktoś mnie kiedyś poprosił o zakup czegoś z mojego konta allegro.
Osoba ta zapłaciła blikiem ze swojego banku i kliknęła powiązanie kont.
Teraz mam widoczną płatność blik bez kodu z allegro dla tej osoby, której nie mogę usunąć, a nie mam już kontaktu z człowiekiem i tym bardziej jej kontem bankowym...

oznacz moderatorów
koltat
#11 Animator#

@ruperius @ No to przechlapane 😀

Spróbuj zapłacić w ten sposób, będzie musiał potwierdzić, a może zapłaci 😀 i wówczas się zreflektuje, a i kontakt się odnajdzie.

-None-
oznacz moderatorów
szmoon
#7 Wielbiciel#

Nie dość że nie można tego usunąć, to nie można ustawić żeby domyślnie pytało o kod 😐 

oznacz moderatorów
patrykr1993
#1 Nowicjusz#

To jest śmieszne, 2021 rok, UX powinien być najważniejszy, a tu nawet nie da się w ludzki sposób odpiąć tego głupiego blika.

Ja miałem kilka kart, chciałem zmienić domyślną kartę - wg. postów na forum powinienem odpiąć te karty których nie chce już używać. OK, odpiąłem, i z domyślnej karty.. przeskoczyło mi na blik z kodem, a nie na kartę.

Kto to w ogóle projektował? A potem przyklepał?

oznacz moderatorów
Rob1n_allegro
#7 Wielbiciel#

I jak ? Udało się to jakoś ogarnąć ? Mam ten sam problem...

oznacz moderatorów
Client:44052296
#21 Demiurg#

@Rob1n_allegro płatność blik bez kodu powinno się dać usunąć w aplikacji bankowej.

oznacz moderatorów
szmoon
#7 Wielbiciel#

Nie żartuj nawet 🙂 Taka opcja nie istnieje. Jak straciłeś urządzenie z apką bankową lub tak jak w moim wypadku kupiłeś coś dla kogoś i nie masz dostępu do tej apki teraz (bo to nie twoje konto), to musisz się z tym borykać. Jeśli bardzo ci to przeszkadza, to musisz załatwić sobie inne konto na allegro 😛

oznacz moderatorów
karbonit_pl
#8 Zapaleniec#

To ja tylko dodam od siebie, że mnie po pewnym czasie konto blik z banku Millenium usunęło się samo. Nic przy tym nie kombinowałem, więc albo się przedawniło albo jakiś reset... nie wiem.

oznacz moderatorów
Radliczek
#1 Nowicjusz#

I dalej nic, nikt nie wpadł na to jak to ogarnąć?

oznacz moderatorów
Client:41235133
#7 Wielbiciel#

Mam dokładnie ten sam problem.
Allegro potrzebujemy opcji wyłączenia obsługi konkrentego telefonu blik z poziomu waszej platformy,

oznacz moderatorów
suszi
#8 Zapaleniec#

Widać technicznie jest to niewykonalne…

oznacz moderatorów
flamingoo
#2 Obserwator#

Miałem ten problem: podłączyło mi pod Allegro konto w mbanku. W apce na telefonie jest opcja "płatności/Ustawienia BLIK/płatności BLIK bez kodu". Tam było na liście Allegro. Klikasz znaczek kosza obok i problem znika. W innych apkach jest pewnie nieco inaczej, ale mechanizm działa.

 

oznacz moderatorów
jucia_89
#1 Nowicjusz#

no kurcze mam to samo, kupiłam coś dla kogoś i on widnieje od roku u mnie w bliku wrrrr. Allegro może jednak to ogarniecie 😉

oznacz moderatorów