anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak w licytacji skorzystać z automatu podbijającego cenę? Jestem Kupującym.

MAMY ROZWIĄZANIE!
123net-pl
#7 Wielbiciel#

Jak w licytacji skorzystać z automatu podbijającego cenę? Jestem Kupującym.

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4
LEW433
#21 Demiurg#

Snajper, poszukaj.

oznacz moderatorów
kolekcjoner608
#21 Demiurg#

Musisz sobie zainstalować jakiś program do automatycznego podbijania ceny do ustalonej przez siebie kwoty . Zwykle takie programy są płatne ale jak poszukasz w necie to może coś taniego znajdziesz .

oznacz moderatorów
br.
#21 Demiurg#

@123net-pl  Najpierw musisz sprecyzować na którym allegro chcesz licytować. Na Lokalnym jest trudniej bo wyświetla się od razu cena max  jaką zgłosiłeś. Więc potrzebny jest programik który sukcesywnie podnosi cenę, ale zależnie od aktualnej ceny przedmiotu, więc program który śledzi cenę i reaguje. Nie wiem czy znajdziesz, szukaj.

Na Allegro zwykłym jest prosto. Dajesz cenę max, nie jest ona widoczna  a Allegro za ciebie sukcesywnie podnosi cenę aż do ceny jaką zaoferowałeś. Czy wygrasz nie wiesz bo ktoś inny mógł dać cenę max wyższą od twojej.

Są też programy które "strzelają" ceną max w ostatniej sekundzie na przykład sniper. Znajdziesz w sieci.

oznacz moderatorów
Ziolko39
#21 Demiurg#

@123net-pl Do licytacji na allegro zwykłym poszukaj dodatku do przeglądarki "snip" lub "snajper" > do Allegro Lokalnie tylko "aukcjoner" dla konkretnej przeglądarki > same dodatki (rozszerzenia) są bezpłatne > wykupujesz tylko "strzały" > ok 50 gr za strzał (trzeba kupić pulę 10 lub 20 strzałów) > pobiera Ci z konta w programie tylko wtedy jak wygrasz licytację > za przegraną nie płacisz za strzał, mimo iż brałeś udział.

oznacz moderatorów