anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak wyłączyć reklamy, które mnie nie interesują?

asp84ter
#1 Nowicjusz#

Czy wszystkim wyświetlają się reklamy z prezerwatywami i żelami intymnymi, czy tylko dla mnie? Jak w

Jak wyłączyć to **piiip**o i kto za to odpowiada?

 

 

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

asp84ter
#1 Nowicjusz#

Gow.. to nie przekleństwo, jak się przejmują o moją moralność 

oznacz moderatorów

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

Zacznij częściej przeglądać to co ciebie interesuje to te niechciane reklamy pójdą w odstawkę a życie będą ci uprzykrzać takimi co mogą cię zainteresować. Teraz nic nie da się przeglądać tak aby zaraz w podobnym temacie nie dostać pakietu niepotrzebnych reklam.

oznacz moderatorów

AGLOPRIMA2
#13 Ambasador#

Ciekawi mnie jedno: po diabła zawsze pokazują mi się reklamy rzeczy, które już kupiłam?

oznacz moderatorów

kaliszaneczka-x
#15 Entuzjasta#

Bez urazy ale chyba Ty za to odpowiadasz albo jakiś domownik. Allegro pokazuje reklamy tego co było ostatnio przeglądane. Przykładowo jak obejrzysz kilka kibli to będziesz wszędzie widział kible.

oznacz moderatorów

w4co123
#7 Wielbiciel#

Nie do końca. Wystarczy, że na podstawie zebranych informacji profil klienta (wiek, płeć, miejsce zamieszkania) pasuje do grupy na której fokusować się ma reklama.

oznacz moderatorów

kaliszaneczka-x
#15 Entuzjasta#

Już wiem jak wyłączyć. Wejdź w konto- ustawienia- personalizacja i wyłącz. Tylko uwaga wtedy monet z promocji nie dostaniesz, ostatnio mnie tak załatwili jak wyłączyłam przeglądanie ich badziewi, bo mi pokazywali tylko to co już widziałam zamiast nowości.

oznacz moderatorów