anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak wygenerować spis aukcji

fabains
#7 Wielbiciel#

Chciałbym pokazać przedmioty danego sprzedawcy osobie, która nie ma internetu. Chciałbym więc wydrukować spis, sprzedawca ma około 40 stron z przedmiotami, drukowanie tych stron to duże zadanie i ilość stron jest olbrzymia. Chciałbym wygenerować spis aukcji np. w formacie arkusza kalkulacyjnego. Czy do się to jakoś zrobić?

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

kostas11
#21 Demiurg#

@fabains a nie łatwiej, iść do tej osoby z tabletem czy laptopem z internetem i pokazać oraz zrobić z nią ten zakup, czasem tytuł nie wystarczy czy lista ( są też szczegóły w opisach ) skoro nie ma internetu to i tak nie dokona zakupu 😞

________
Κώστας
oznacz moderatorów

fabains
#7 Wielbiciel#

Osoba starsza i ne obsługuje elektroniki. Chciałem pokazać spis i ewentualnie potem szczegóły, zakup zrobię ja.

oznacz moderatorów

Agent051
#16 Inspirator#

@fabains Zapewne masz telefon z dostępem do internetu. To wystarczy żeby ta osoba przejrzała ofertę.

oznacz moderatorów

fabains
#7 Wielbiciel#

Osoba ma słabe oczy i grube palce, pisałem wyraźnie, że nie obsługuje elektroniki.

oznacz moderatorów

DECO-MASTER
#15 Entuzjasta#

fabains

Nie wierzę w te bajki i zapewne pozostali też, tylko przez grzeczność Ci nie powiedzą.

Starsza osoba z grubymi palcami, bez internetu i słabym wzrokiem potrzebuje 40 stron produktów akurat jednego sprzedawcy.

Powiedz prawdę, po co Ci ten spis.

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@DECO-MASTER też o tym pomyślałem 😄

________
Κώστας
oznacz moderatorów