anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak wygląda zwrot w przypadku zakupu na raty PayU?

baslobodzian
#7 Wielbiciel#

Witam co mam zrobić żeby zwrócić zakupy allegro PayU ponieważ zakupiłem telefon i po zakupie dostrzegłem że będzie on szedł aż z Chin i nie chce tego telefonu ponieważ obawiam się że będzie to replika

oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8

kostas11
#21 Demiurg#

@baslobodzian  dokonaj zwrotu o ile to firma 🙂

Jeśli chcesz zwrócić przedmiot, poinformuj o tym sprzedającego:

  1. Przejdź do zakładki Moje zakupy.
  2. Przy wybranym zamówieniu kliknij [Szczegóły zakupu].
  3. Wybierz [Zwróć część lub całość zakupu], aby przejść do formularza zwrotu.
  4. Zaznacz przedmioty, które chcesz zwrócić i wybierz z listy odpowiedni powód. Możesz wybrać osobny powód zwrotu dla każdego produktu w zamówieniu.
  5. Wypełnij formularz i kliknij [Zwracam produkty]. Sprzedający otrzyma wtedy mejla.
________
Κώστας
oznacz moderatorów

baslobodzian
#7 Wielbiciel#

W formularzu mam podać numer konta bankowego do zwrotu mam swój podać?

oznacz moderatorów

baslobodzian
#7 Wielbiciel#

Podaj dane konta do zwrotu środków

Zwrot dokonywany jest na konto, kartę płatniczą, rachunek powiązany z kredytem lub inną metodę płatności wykorzystaną podczas zakupu. Jeżeli nie będzie to możliwe sprzedający zwróci środki na poniższe konto. Jeśli zakup opłaciłeś ratami PayU złóż dyspozycję odstąpienia od umowy kredytowej u Pożyczkodawcy. 
rozumiem że mam złożyć odstąpienie kredytu do banku?
oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@baslobodzian pierw odstąp - zwrot, podaj numer swojego konta, bo inaczej nie przejdzie formularz, zaznacz zwrócę sam, potem jak dostaniesz maila że sprzedawca zwrócił kasę zrobisz resztę 🙂

________
Κώστας
oznacz moderatorów

baslobodzian
#7 Wielbiciel#

A co z bankiem który udzielił kredytu?

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@baslobodzian po odstąpieniu, sprzedawca zwraca kasę która wraca do banku a Ty rozwiązujesz umowę kredytową 🙂

https://allegro.pl/pomoc/dla-kupujacych/informacje-ogolne/co-sie-dzieje-w-przypadku-zwrotu-towaru-za...

W przypadku rat Od.nowa w ramach Limitu odnawialnego Allegro zwracane środki powiększą kwotę Twojego limitu do wykorzystania na zakupy na raty. Przy kolejnych zakupach na raty nie musisz ponownie wypełniać wniosku kredytowego, a zakupy potwierdzisz jedynie kodem SMS.

W przypadku rat PayU skontaktuj się z pożyczkodawcą i rozwiąż umowę kredytową.

________
Κώστας
oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@baslobodzian w przypadku rat PayU należy skontaktować się z pożyczkodawcą (bankiem) i rozwiązać umowę kredytową. 
EDIT: o! @kostas11 już wszystko wyjaśnił, dziękuję 🙂 

   Monika
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów