anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

jak wylaczyc "kupuje i płace" ???

jacekzeszczecina
#7 Wielbiciel#

jak w temacie.... najbardziej **piiip**yczna opcja jaką mogli alleprogramiści wprowadzic do UI Allegro.

Przejrzałem wszystkie opcje i nic... jakoś eksperymentalnie zapłaciłem blikiem i teraz mam ten wytwór czyjejś wyobraźni po prawej stronie zamiast klasycznego przycisku "tup teraz".

W dodatku jest to nie dopracowane! Nie zapamietuje ostatniej  formy platnosci... raz wyjatkowo zaplacilem BLIKiem i teraz zawsze mam tam BLIKA w tym całym "kupuje i płace" ! Oczywiscie ktoś zaraz napisze ze moge sobie zmienic ... ale co za kazdym razem bede teraz sobie zmieniał z blika np na mTransfer z ktorego korzystam normalnie... wiec po co mi takie szybkie zakupy? Po zmienie mTransferu i dokonaniu platnosci przy kolejnych zakupach dalej mam w kupuje i płace ten nieszczęsny BLIK!!!!!  Wykasowanie Allegro z aplikacji mobilnej mBanku oczywiscie zrobione. Poracha...

da sie cos z tym zrobić?

oznacz moderatorów
2 ODPOWIEDZI 2

LEW433
#21 Demiurg#

A sprawdź czy tu ci nie powiązało: https://allegro.pl/moje-allegro/zakupy/metody-platnosci

oznacz moderatorów

jacekzeszczecina
#7 Wielbiciel#

nieeee..... na czacie pracownik poinformowal ze jak sie to uruchomi tojuz nie mozna dezaktywowac... taka kampania uszczesliwiania na siłe. jak mi sie smart skonczy to przejde na drugie konto zeby tego dziadostwa sie pozbyc.

oznacz moderatorów