anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jestem czeską firmą z adresem w Czechach. Jeśli wpisuję czeski adres, to od jakiegoś czasu nie ma mo

AXreklama
#7 Wielbiciel#

Jestem czeską firmą z adresem w Czechach. Jeśli wpisuję czeski adres, to od jakiegoś czasu nie ma możliwości wpisania dostawy paczki do „Paczkomatu InPost” w Polsce. Oferowana jest tylko "Dostawa na adres". To dla mnie duży problem, mam tylko kilka kilometrów do „Paczkomatu InPost”.

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@AXreklama Nadanie do paczkomatu Inpost jest możliwe wyłącznie na terenie Polski, dlatego podczas zakupów trzeba podać polski numer telefonu. W takim przypadku nie musi być to numer zarejestrowany na Twoją firmę, ale może to być np. numer członka Twojej rodziny lub znajomych. Jedyny warunek to, że numer jest zrejestrowany w Polsce. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

lub wymyślony , nie tak dawno wysylałem paczkę z nr tel . 000 000 000 i DOSZŁA !!

oznacz moderatorów

AXreklama
#7 Wielbiciel#

Mam polski telefon komórkowy. Nie mam z tym zadnego problemu. Ale jeśli wpiszę czeski adres + PL mobil, Allegro zaoferuje mi tylko dostawę na adres, Paczkomat nie zaoferuje. Działało to w przeszłości, nie przez kilka miesięcy.

oznacz moderatorów

Kaliope_Brzeg
#21 Demiurg#

@AXreklama 

Zamiast swojego czeskiego adresu wpisz w formularzu polski adres paczkomatu.

Np:  Wieniawskiego 5, Głuchołazy 48-340 ( to adres paczkomatu GLU02M )

 

 

_____________
Kama
oznacz moderatorów

AXreklama
#7 Wielbiciel#

Robię to, podając fikcyjny polski adres. Ale jestem firmą i dokument z fikcyjnym polskim adresem nie ma dla mnie przywileju dokumentu podatkowego.

oznacz moderatorów

AXreklama
#7 Wielbiciel#

Mam polski telefon komórkowy. Nie mam z tym zadnego problemu. Ale jeśli wpiszę czeski adres + PL mobil, Allegro zaoferuje mi tylko dostawę na adres, Paczkomat nie zaoferuje. Działało to w przeszłości, nie przez kilka miesięcy.

oznacz moderatorów