anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak wyszukać sprzedawcę na allegro na smartfonie

Karusiak26
#7 Wielbiciel#

Dzień dobry

Czy jakaś mądra głowa napisałaby mi jak na allegro używając smartfona poprzez przeglądarke (nie apkę) wyszukać konkretnego sprzedawcę?

Bo na moje oko się nie da i to jest chyba jakiś błąd allegro

oznacz moderatorów
12 ODPOWIEDZI 12

AnnaG-Antyki
#17 Koryfeusz#

W google...    

oznacz moderatorów

Karusiak26
#7 Wielbiciel#

w google nie ma prywatnych sprzedawców a i firmy czasem mają inną nazwę niż nazwa konta na allegro

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Jak firma to nie powinno byc problemu przez Google, prywatny sprzedający to już może być problem.

oznacz moderatorów

Karusiak26
#7 Wielbiciel#

i to właśnie jest problem, problem allegro że nie mają w ogóle takiej opcji!

oznacz moderatorów

sl-aw-ek
#16 Inspirator#

@Karusiak26  wpisz w wyszukiwarkę nazwę sprzedawcy powinna pojawić się w podpowiedziach z dopiskiem "sprzedawca". Wystarczy kliknąć 😉 

oznacz moderatorów

Karusiak26
#7 Wielbiciel#

no właśnie nie pojawia, w podpowiedziach wychodzą albo same produkty o zbliżonych nazwach a i to czasem nawet nie, a jak już czasem wyjdzie podpowiedź sprzedawcy to zupełnie innego a tylko z podobną nazwą, także "nie wystarczy kliknąć"

oznacz moderatorów

sl-aw-ek
#16 Inspirator#

@Karusiak26 trzeba znać dokładny login sprzedawcy. Innej opcji nie ma i urządzenie nie ma tu znaczenia. 

oznacz moderatorów

Karusiak26
#7 Wielbiciel#

mylisz się, owszem ma i to ogromne, ja doskonale znam dokładną nazwę sprzedawcy którego szukam, na komputerze w wyszukiwarce jest opcja zaznaczenia że szuka się sprzedawcy a nie produktu, natomiast na smartfonie w wyszukiwarce (nie aplikacji) NIE MA takiej możliwości zaznaczenia czego się szuka, a to co wyszukuje to są jakieś bzdury.

Sprawa zgłoszona na infolinie na allegro, czekam na informację z działu technicznego bo nawet pracownik na telefonicznej infolinii zdziwiony przyznał mi rację i skierował sprawę do działu technicznego a ty mi piszesz że urządzenie nie ma tu znaczenia i trzeba jedynie "znać login sprzedawcy" (i jak już to nie login tylko nazwę konta) 

 

PS. Chciałbym zobaczyć jak na smartfonie w przeglądarce wyszukujesz sprzedawcę, sprawdzałem na trzech różnych telefonach na androidzie i NIE DA SIĘ. 

oznacz moderatorów

AnnaG-Antyki
#17 Koryfeusz#

Napiszę to jeszcze raz, bo chyba przegapiłeś. Jedyna opcja to otwierasz wyszukiwarkę i piszesz: login allegro. Powinien wyskoczyć link do całości ofert sprzedawcy, a w najgorszym wypadku do co niektórych ofert. Nie przejmuj się wyszukiwarki i tak działają tak do bani, że połowę rzeczy nawet na kompie musimy googlować... Ale co tam allegro ma swój katalog, to najważniejsze.

oznacz moderatorów

Karusiak26
#7 Wielbiciel#

jeśli na smartfonie w wyszukiwarce allegro wpisuje login allegro to nie wyskakuje żaden link do ofert sprzedawcy, mam nadzieję że też wyraziłem się jasno.

Natomiast jeśli na komputerze uruchomię allegro i zaznaczę opcję "wyszukuj sprzedawcę" której na smartfonach NIE MA a być powinna, to wtedy oczywiście wyszukuje mi tego sprzedawcę bez problemu

pytanie za 1000 punktów, dlaczego na smartfonach nie ma tej opcji?!?

oznacz moderatorów

Client:44052296
#21 Demiurg#

@Karusiak26 wpisz w pasku adresy przeglądarki 

allegro.pl/użytkownik/login sprzedawcy

lub

W pasku wyszukiwania allegro i powinno się pojawić sprzedawca

U mnie działa 

oznacz moderatorów

Karusiak26
#7 Wielbiciel#

jeśli w przeglądarkę wpisuje to w ten sposób jak opisałeś czyli allegro.pl/uzytkownik/login sprzedawcy to wyszukuje faktycznie link do sklepu sprzedawcy, no i fajnie, ale to nie tak powinno wyglądać, że muszę się posiłkować google i tyle wpisywać, to powinno działać tak jak na kompie, czyli wchodząc na allegro mam opcje wyszukaj sprzedawce to i na smartfonach powinna być taka opcja, a nie samo szukaj produktu  jak na telefonie,  niemniej twoja porada jest jakimś tymczasowm rozwiązaniem problemu jeśli szukam określonego sprzedawcy i korzystam z telefonu, tylko że to nie tak powinno wyglądać, a tak jak opisałem i mam nadzieję że allegro zauważy problem bo to wstyd żeby taki duży portal nie miał opcji wyszukiwania sprzedawców na smartfonie a jak wiadomo dzisiaj chyba większość korzysta z allegro na smartfonach a nie na komputerach  

oznacz moderatorów