anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak wyszukiwać odpowiednie kategorie?

Feather
#7 Wielbiciel#
  • Witam, ilość katerorii w allegro już mnie przeraża. Czy macie jakiś sposób znalezienia interesującej was kategorii, np. Kapa narzuta itp. Mogą znajdować się w różnych kategoriach jak wpisuje w wyszukiwarce to artykuły pojawiają się w kilkudziesieciu kategorii. Interesują mnie tylko niektóre wymiary, jak wszedłem w jakąś kategorię to było filtrowanie wdg. Wymiarów, ale oczywiście jak przeskoczyłem na smartfonie do notatnika aby podejrzeć wymiary, to się później allegro uruchomiło od nowa na głównej stronie i już nie znalazłem tej karegorii, oczywiście kontakt z allegro ciężko, znaleźć, a i tak olewają wszystkie sugestie i sugerują tylko aby odinstalować i zainstalować ponownie aplikację. Wyszukiwarka jak wpiszę np (160 170) (220 230), lub +(160 170) +(220 230) to wyszukuje mi (160 na 200), dopisywanie do tego -200, niby coś działa, a i też nie do końca. Nie mam już siły i nerwów. 
oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3

LEW433
#21 Demiurg#

Przecież to wszystkie zmiany są dla  dobra kupujących, najważniejszą frazę, nazwę weź w cudzysłów, czasem pomaga.

oznacz moderatorów

Feather
#7 Wielbiciel#

Znam cudzyslów i wcale to nie pomaga. Chyba że nie umiem się nim posługiwać. Nie jest to standardowe rozwiązanie, przynajmniej mi o takim nie wiadomo. Tak czy inaczej przydała by się jąkać instrukcja dla użytkowników do korzystania z "+", "-", " " ", oraz " () ", chyba że są jeszcze inne opcje o których nie wiem. Tego nie uczą w szkole, więc naturalnym jest ze TRZEBA (nawet nie że można, czy przydało by się) instruować użytkowników o takich funkcjach. Coraz częściej jednak myślę, że nie zależy im na jakości, tylko im dłużej dłużej się pomęczysz to bardziej się uzależnisz.

Nie raz wytknąłem zmiany które pogorszyły użytkowanie serwisu, udowadniając, że to jest gorsze rozwiązanie, ale i tak poszło bez echa.

oznacz moderatorów

Agent051
#16 Inspirator#

@Feather Allegro jest tak bardzo prokonsumenckie, że lepiej od Ciebie wie czego potrzebujesz. A tak poważnie to Allegro stworzyło Katalog produktów, który jest pełen bzdur dodatkowo zepsuli wyszukiwanie po trafności i sprzedający wystawiając oferty wpisują różne parametry nie zawsze zgodne z rzeczywistością, bo tylko w ten sposób mogą liczyć, że ich oferta znajdzie się czasem na listingu.

oznacz moderatorów