anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak złożyć reklamację na działanie serwisu Allegro?

MAMY ROZWIĄZANIE!
DawidGrabanowski
#7 Wielbiciel#

Dzień dobry,

mam następujący problem, kupując towar na allegro przez inpost i wybierając paczkomat, który mnie interesuje system i tak wysyła paczki na inny paczkomat w innej miejscowości. Drugi raz mi się tak zrobiło, za pierwszym razem myślałem, że się pomyliłem, drugim razem jestem pewien, że wybrałem prawidłowy paczkomat (nawet zapisał mi się) ale i tak system wysłał mi paczkę na paczkomat w innym mieście. Ciągle na ten sam. Raz pojechałem, ale drugi raz...

 

Mam problem bo produkt nie może czekać bo to delikatna i droga elektronika, czy mieliście tego typu problem? Jak rozwiązać ten kłopot? 

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3
Vryko
#18 Luminarz#

Może spróbuj tutaj

Allegro ma się raczej nijak do działania Inpostu. Chyba że to system Allegro w jakiś sposób nawalił, wtedy pisz do Allegro Pomoc.

______________
Sołtys Allegro
oznacz moderatorów
DawidGrabanowski
#7 Wielbiciel#

Dzięki. Na allegro pomoc, allegro nie ma opcji żeby zgłosić problem z allegro, a ja właśnie z nimi mam problem a nie stroną transakcji.

 

Zastanawiam się czy walczyć z inpostem, bo przecież stroną dla mnie jest allegro, u nich klikałem, co mnie inpost, niech się tam już kontaktuje allegro. Co sądzicie?

oznacz moderatorów
Vryko
#18 Luminarz#

Trzeba by ustalić kto tu ponosi winę. A skoro nie możesz znaleźć stosownej opcji, może po prostu pogadaj z Allegro? Na czacie?

Osoba z obsługi bez wątpienia doradzi i pokieruje. 

______________
Sołtys Allegro
oznacz moderatorów