anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak z kontaktować się z kurierem

Client:76334187
#7 Wielbiciel#

Witam,

Zamówiłem paczkę kurierem z chin (paczkomatu nie było w opcjach) i przewidywany dowóz jest na 22-23maja, czyli w dniach w których nie mam mnie w domu. Jest jakaś możliwość kontaktu z kurierem, by mu już przekazać, żeby doręczył paczkę po 24 maju lub odstawił ja do paczkomatu?

oznacz moderatorów
11 ODPOWIEDZI 11

komis-bell
#21 Demiurg#

To się tak nie da - odstawić do paczkomatu.
Jakim przewoźnikiem będzie doręczenie?

oznacz moderatorów

Client:76334187
#7 Wielbiciel#

Yun express

oznacz moderatorów

milka1234567890
#17 Koryfeusz#

A po co z kurierem, on nie jest stroną transakcji tylko sprzedajacy.

oznacz moderatorów

Client:76334187
#7 Wielbiciel#

Sprzedający napisał mi cytuje "przesyłka została wysłana, być może nie będzie możliwość kontaktu z kurierem"

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@Client:76334187 pewnie przyjdzie pocztą, z chin nie da się do paczkoamtu zamówić 😞 poczta nie przekieruje do paczkomatu, poczekaj jak przyjdzie Ci wiadomość sms lub mail że jest w doręczeniu nie musi to być w czasie jaki podaje allegro bo to wróżenie z fusów 🙂 tam powinien być telefon do kuriera i się dogadaj, pocztowe można odebrać na poczcie jak będzie awizowane, ale na razie mozemy gdybać bo nie wiemy jakim przewoźnikiem jedzie 😄

________
Κώστας
oznacz moderatorów

Client:76334187
#7 Wielbiciel#

Czyli wysyłają to do poczty i z poczty do kuriera, jeżeli zamówiłem na mój adres? Wiesz boje się że jak nie odbiorę to odeśle mi ta przesyłkę do Chin, jak pisze, że jak nikt nie odbierze paczki, to paczka jest wysyłana spowrotem do nadawcy

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@Client:76334187 przeważnie paczki z chin idą pocztą, tak kurier poczty polskiej powinien Ci przynieść a jak Cię nie zastanie będzie na poczcie przez kilka dni leżała 🙂 ale to tylko gdybanie bo nie wiemy jaki przewoźnik to będzie dostarczał !!!

Yun express doręcza Poczta Polska 😄

________
Κώστας
oznacz moderatorów

Client:76334187
#7 Wielbiciel#

Co będę potrzebował do odebrania tej paczki z poczty, jeżeli kurier nie zastanie mnie w domu? Jakiś SMS od kuriera, czy ck

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@Client:76334187 na smsa dostaniesz że w doręczeniu oraz kod odbioru i telefon do kuriera 😄 powinno przyjść też na maila o ile sprzedawca wpisał przy nadaniu maila i telefon 😉

________
Κώστας
oznacz moderatorów

Client:76334187
#7 Wielbiciel#

Czyli nie trzeba żadnych dowodów, chociaż tyle. Dzięki

oznacz moderatorów

pecela
#16 Inspirator#

Yun express zajmuje się tylko transportem z Chin do Europy, ale nie doręczą przesyłek do adresatów. W Polsce odbierze je pośrednik, rozliczy cło i VAT, a następnie nada je do adresata już jako przesyłki krajowe.

Niestety ciężko powiedzieć, czym pośrednik wysyła, ale obecnie najczęściej jest to kurier Pocztex.

W Polsce przesyłka dostanie nowy numer (bo w końcu zostaje ponownie nadana).

oznacz moderatorów