anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

czy mogę coś zrobić z użytkownikiem psującym moje licytacje?

Qba_Sam
#8 Zapaleniec#
  •   @w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_ Użytkownik client:110806395 ciagle psuje moje licytacje poprzez składanie ofert po 200 tysięcy zł, a później oczywiście tego nie kupuje. Sytuacja ta ma miejsce nie po raz pierwszy. Mogłoby to konto zostać jakoś zablokowane?
oznacz moderatorów
14 ODPOWIEDZI 14

az1rael
#21 Demiurg#

@Qba_Sam tak zostanie jeśli minimum zrobił tak 2 razy ale jak ten ktoś był na tyle głupi by założyć konto na dane prawdziwe to możesz mu sprawę w sądzie założyć o zapłatę 200tys zł z powództwa cywilnego niestety mało prawdopodobne by dał prawdziwe dane

oznacz moderatorów

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@Qba_Sam skierowałam konto wskazanego użytkownika do weryfikacji. Jeśli wzbudzi nasze wątpliwości, z pewnością zostaną podjęte odpowiednie kroki. 

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów

Qba_Sam
#8 Zapaleniec#

Teraz widzę ze przed chwila moją licytacje wygrał Client:110875048. Myśle ze to ta sama osoba bo znowu dała identyczną cenę jak wcześniej…

oznacz moderatorów

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@Qba_Sam konto Client:110806395 zostało zablokowane. Zgłosiłam do weryfikacji również Client:110875048.

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@Qba_Sam konto Client:110875048 również zostało zablokowane. 

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów

az1rael
#21 Demiurg#

Czy nie mozecie po prostu podawac danych do wygranych licytacji dla max 3 najwyzej licytujacych osob? Plus dac termin zaplaty 3dni sprzedawcy nie beda sie wsciekac bo im jakis jajcarz psuje sprzedaz zawyzajac ceny albo nie placac a wy nie bedziecie musieli banowac co chwile nowych kont zakladanych na fikcyjne dane by sobie jaja robic ot taki pomysl a ucywilizuje sprzedaz na lokalnie

oznacz moderatorów

Monika__L
#15 Entuzjasta#

3 dni to za dużo. w sklepie stacjonarnym nikt nie będzie tyle czasu czekał, w NORMALNYM sklepie internetowym też. godzina na opłacenie i heja. 

oznacz moderatorów

Qba_Sam
#8 Zapaleniec#

No ewidentnie tej osobie się nudzi. Teraz to samo z konta Client:110905160

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@Qba_Sam Dzięki za sygnał, zablokowaliśmy to konto 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

az1rael
#21 Demiurg#

ale co to da jak założenie konta na fikcyjne dane to czas na założenie nowego maila i konta ok 5-10minut można się tak ganiać po głupiemu z takim jajcarzem, najlepiej byłoby podawać sprzedawcy dane 3 najwyżej licytujących i jak 1 zrobi sobie cyrk to może 2 już zakupi

oznacz moderatorów

Qba_Sam
#8 Zapaleniec#

Da się tak na lokalnie zrobić?

oznacz moderatorów

Qba_Sam
#8 Zapaleniec#

Uhhhh teraz jakiś debil stwierdził że zepsuje każdą licytacje i rozpocznie zakup różnych przedmiotów bez płacenia. 

Client:111410981

Oczywiście na temp-maila założone konto...

oznacz moderatorów

vonNogay
#16 Inspirator#

Nic nie zrobisz, allegro ma na to wywalone. Pozostaje wystawienie oferty kup teraz, ale i w tym przypadku anonimy mogą kupować.

oznacz moderatorów

Monika__L
#15 Entuzjasta#

nie wystawiajcie licytacji. to dorga przez mękę 

oznacz moderatorów