anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak założyć na koncie allegro biblioteczkę do odbierania ebooków?

nikaL_17
#1 Nowicjusz#

Witam serdecznie, chcę zakupić ebooka. Sprzedawca nie wysyła mailowo tylko udostępnia w biblioteczce na koncie allegro. Załączył instrukcję: 

"Aby pobrać ebooka zaloguj się do serwisu Allegro, przejdź do zakładki "moje konto", następnie "moje zakupy", tam znajdziesz zakładkę "Ebooki" i "Moja półka". Ebook będzie dostępny w momencie zatwierdzenia płatności przez nasz system."

Problem w tym, że po przejściu pierwszych kroków, w zakładce "moje zakupy" nie mam zakładki "EBOOKI" 
Wnioskuję z tego, że nie posiadam aktywnej biblioteczki. 
Nie widzę informacji jak to ogarnąć... Czy ktoś potrafi mi pomóc?

Pozdrawiam
NikaL

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

br.
#21 Demiurg#

@nikaL_17  Taka zakładka Ebooki nie istnieje więc jest to najprawdopodobniej przekręt.

Nawet gdyby taka opcja istniała, została stworzona, to kupowanie ebooka żeby czytać  go w bibliotece Allegro to oczywisty bezsens.
Tylko że Allegro wprowadza coraz wiecej absurdalnych wynalazków więc niczego wykluczyć nie można.

oznacz moderatorów

nikaL_17
#1 Nowicjusz#

Dzięki 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Istnieje.🤗

oznacz moderatorów

DrapexPL
#12 Orędownik#
oznacz moderatorów

br.
#21 Demiurg#

@DrapexPL  Dziekuję, niby link działa, nie wiem jak to zrobiłeś, ale jeśli ja się zaloguję do Allegro to takiej opcji nie ma. Więc albo w ramach jakowychś testów Allegro wprowadziło taką możliwość  tylko dla niektórych  albo jakiś kolejny wynalazek oszustów.

Na pewno jest to działanie szkodliwe bo przez takie niejasne działania Allegro uprawdopodabnia  różne fałszywe linki i oferty oszustów. Już nigdy nie będzie wiadomo co jest prawdą a co oszustwem.

Powinien być jakiś komentarz adminów: @w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów