anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak zapłacić tylko za część zakupów w zakładce KUPIONE??

MAMY ROZWIĄZANIE!
hatteria
#7 Wielbiciel#

Hej,

Chcę zapłacić narazie tylko za część zakupów (zakupy zrobione u jednego sprzedawcy). Jednak ani w nowej ani w starej opcji Allegro, nie widzę takiej możliwości. Automatycznie sumuje mi wszystko i dodaje koszty przesyłki, które są horrendalnie wysokie:)

ps. Kiedyś można było zaznaczyć poszczególne okienka "ptaszkami" i dokonać zakupu za wybrane produkty. (To przydatne gdy np. chcesz część przedmiotów wysłać pod inny adres albo odebrać osobiście...).

Dlaczego więc nie ma teraz takiej opcji??

Może ktoś pomoże?

Dzięki

oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8
ZibiK30
#18 Luminarz#

@hatteria Na komputerze dokonujesz zakupu? u mnie nadal można wybierać ilość i jakie chce wybrać z koszyka do zapłaty i zakupu. Możesz podać jakieś dwa linki, których nie da się rozdzielić przy zakupie?

calykosz.png

Może masz więcej ilości tego samego produktu w koszyku, to wystarczy zmniejszyć ilość minusem

Opinia na Allegro może być śmieszna ciekawa lub druzgocąca


Link do pomocy Allegro Kliknij i napisz

oznacz moderatorów
hatteria
#7 Wielbiciel#

Dzięki za odpowiedz, ale u mnie wygląda to tak i nic nie umiem z tym zrobić...(mimo komunikatu allegro - na żółtym tle:))allegro kupione.jpg

oznacz moderatorów
ZibiK30
#18 Luminarz#

@mr_oma Możesz zdjęcie odczarować u @hatteria aby było widoczne?

Opinia na Allegro może być śmieszna ciekawa lub druzgocąca


Link do pomocy Allegro Kliknij i napisz

oznacz moderatorów
mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@ZibiK30, już! 😁 🔮 

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów
ZibiK30
#18 Luminarz#

@hatteria No i wszystko jasne, dokonałeś już próby opłacenia tych zakupów dlatego nie możesz ich teraz rozdzielić już. Zostaje anulowanie zakupu i ponowny zakup wybranych. Skontaktuj się też ze sprzedawcą i napisz mu, ze chcesz ten zakup anulować i zakupić tylko wybrane, to może wszystko przyspieszyć bo jak się domyślam, może są to pojedyncze sztuki do kupienia.

@mr_oma dziękuję 🙂

Opinia na Allegro może być śmieszna ciekawa lub druzgocąca


Link do pomocy Allegro Kliknij i napisz

oznacz moderatorów
hatteria
#7 Wielbiciel#

Dzięki, mogło tak być, że kliknęłam zapłać :((

Będę ostrożniejsza:) następnym razem

Pozdrawiam serdecznie!

oznacz moderatorów
markam43
#13 Ambasador#

@hatteria Skontaktuj się ze sprzedawcą i zapłać mu normalnie, zwykłym przelewem poza Allegro. To nie jest zabronione. Koszt wysyłki może być w takim przypadku 2-3 zł większy, ale opłacisz to, co chcesz. Do pozostałych przedmiotów wyślij sprzedawcy mailem swoją rezygnację - odstąp od umowy.

oznacz moderatorów
hatteria
#7 Wielbiciel#

Dzięki!

oznacz moderatorów