anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak zgłosić nieoryginalny towar na Allegro?

raafau69
#7 Wielbiciel#

Jak w temacie.

Zgłosiłem kilkadziesiąt przedmiotów, które udają oryginalne produkty.
Allegro nie usunęło ani jednej z aukcji, a ja nie chcę by inni kupujący nacięli się na te podróbki tak jak ja.

Allegro traktuje starych użytkowników jak śmieci, ignorując te wiadomości.

Czas uciekać z tego chlewu i iść na **piiip**.

 

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7

raafau69
#7 Wielbiciel#

coś wisi w powietrzu, wymoderowali słowo a-m-a-z-o-n

oznacz moderatorów

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

Podróbki to wielkie źródło dochodu dla allegro więc po co mają usuwać. Ktoś wystawia podróbkę z wyróżnieniem ,inny ją kupi i zrezygnuje ale prowizja od wyróżnienia zasila ich konto.

oznacz moderatorów

Sojiro
#12 Orędownik#

Czytałem również, że największe szanse powodzenia ma sam producent, jeżeli zgłosi, że dany produkt nie jest jego wytworem, ale producentów na Allegro jak na lekarstwo, a i mają ważniejsze rzeczy do roboty pewnie 😛

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@raafau69 Allegro bardzo niechętnie usuwa oferty z podróbkami. Musiałbyś udowodnić, że to podróbka i nawet wtedy musiałbyś zgłaszać to samo w tej samej korespondencji kilka-kilkanaście razy, ponieważ Allegro będzie Cię informować, że zgłaszać podróbki mogą tylko uprawnione podmioty, co nie jest prawdą. 

oznacz moderatorów

raafau69
#7 Wielbiciel#

w takim razie dziękuję tej platformie za prawie 20 lat współpracy.

tak jak pisałem - idę na a-m-a-z-o-n a tutaj kasuję konto. mogą mnie cmoknąć, sami wiecie gdzie 🙂

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@raafau69 Jaką drogę kontaktu wybrałeś podczas zgłaszania ofert? Jeśli masz podejrzenia, że towar jest nieoryginalny, zgłoś nam to przez ten formularz: https://allegro.pl/zglos-naruszenie/oferty. Odpowiedni zespół weryfikuje każde zgłoszenie, jednak ze względu na dużą liczbę wiadomości zgłaszający nie jest informowany o działaniach podejmowanych na koncie sprzedającego. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

majster_man
#14 Krzewiciel#

Jeśli macie tak dużą ilość zgłoszeń podróbek to może weryfikacją powinna  zajmować się większa ilość pracowników. 

oznacz moderatorów