anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 
Highlighted

Jak zgłosić reklamację?

#1 Nowicjusz#

m, zakupiłem sprzet w sklepie [edycja] czy ktoś składał już reklamacje poprzez allegro w tym sklepie, nigdzie nie moge znaleźć informacji jak to zrobić. Poprzez formularz na ich stronie internetowej nie ma takiej możliwości ponieważ trzeba podać nr zamówienia który nie zgadza się z tym z allegro.

Highlighted

Odp.: Reklamacje Electro.pl

#21 Demiurg#

Reklamacji nie musisz składać przez Allegro. Wyślij mailem lub pocztą pismo reklamacyjne z tytułu rękojmi, nie powołuj się na żadne gwarancje. Podaj w nim wady, określ swoje żądania, czyli naprawa, wymiana lub zwrot wszystkich kosztów po odesłaniu towaru. Sprzedawca ma czas 14 dni na rozpatrzenie takiej reklamacji, a jeśli tego nie zrobi, jest ona uznana za zasadną z mocy prawa. Wtedy już sklep nie może odmówić spełnienia żądań podanych w reklamacji. Poczytaj o reklamacji z rękojmi tu; https://prawakonsumenta.uokik.gov.pl/reklamacje/rekojmia/

Wyślij samo pismo, towar odeślesz po wezwaniu sprzedawcy, chyba że sprzedawca sam odbierze od Ciebie reklamowaną rzecz. Reklamacja odbywa się na koszt sprzedawcy.

Odpowiedz
Ładowanie...
Highlighted

Odp.: Reklamacje Electro.pl

#21 Demiurg#

Możesz poprzez formularz ogólny i wysłać poprzez centrum wiadomości na adres sklepu.

Odpowiedz
Ładowanie...