anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zastanawiające zmiany ilości opinii u sprzedającego

MAMY ROZWIĄZANIE!
MYSZKA1957
#7 Wielbiciel#

Dokonałam zakupu u jednego sprzedającego i nie ukrywam, ze nie byłam zadowolona z zakupu ze względu na dziwne zachowanie sprzedającego. Po pierwsze to sprzedaje towar, którego nie posiada. Po drugie wysyła towar niezgodny z zamówieniem, bez konsultacji z kupującym sam zmienia ilość i jakość towaru. Po trzecie i najważniejsze to czas wysyłki przekracza wszelkie normy.

Kontakt ze sprzedającym jest żaden, wysyła z automatu odpowiedzi tej samej treści, nie odpowiadając na zadawane pytania. Uruchamia się dopiero po otwarciu dyskusji przy wsparciu Allegro. 

Ale do tematu głównego: zaczęłam obserwować oceny i komentarze dla tego sprzedającego i tu następuje szok. Ilość zmienia się jak w kalejdoskopie to znaczy, nie tak jak normalnie u sprzedających ale dzieje się tu cos dziwnego : opinie znikają i to zarówno te pozytywne jak i negatywne. Opinie pozytywne dziwnie pojawiają się w dużych ilościach w nocy i to wtedy, kiedy sprzedający jest zalogowany. Czy to jest normalne ? Czy sprzedający stosuje jakieś dodatkowe sztuczki ? Bo kto z kupujących po wystawieniu pozytywnej opinii usuwa tą opinię ? To, że znikają negatywne mnie nie szokuje bo sprzedający wysyła emaile do kupującego z formą przekupstwa : darmowy upominek za usunięcie komentarza negatywnego. Skoro ktoś wystawia negatyw to widocznie sprzedający zasłużył sobie na to. Zastanawiam się czy Allegro zainteresuje się tym tematem i tym sprzedającym. Mam zrzuty ekranu z opiniami i komentarzami i w razie potrzeby służę.

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3
DarkStoorM
#17 Koryfeusz#

Możliwe też, że po prostu znikają te najstarsze, na koncie widzisz oceny z ostatnich 12 miesięcy

oznacz moderatorów
TOBI421
#11 Animator#

Tutaj są tacy sami kupujący i sprzedający jak Ty. Wystawiłaś negatywną opinię za transakcję,czy próbował wymusić jego usunięcie tak jak piszesz za drobny upominek.Jeżeli masz jakieś podejrzenia napisz do allegro zobaczymy jak zareagują na Twoje zgłoszenie

oznacz moderatorów
borowy33
#9 Pomysłodawca#

podzielisz się jego loginem ?

oznacz moderatorów