anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak zgłosić spamera do allegro?

Psychoarti
#7 Wielbiciel#

Witam,

 

Mam pytanie: w jaki sposób zgłosić spamera do allegro?

Mam problem z jednym sprzedawcą. Dostał ode mnie negatywny komentarz za fatalną obsługę klienta ... i od tej pory zasypuje mnie niezliczoną ilością spamu, próbując wymusić jego skasowanie, czy wręcz mnie zastraszyć. Podchodzi to pod stalking . 

W formularzu kontaktowym do allegro nie widzę nigdzie kategorii 'zgłoś spam' prośba więc o informację w jaki sposób zgłosić delikwenta do allegro aby zablokować mu możliwość spamowania i aby serwis mógł dać mu ostrzeżenie za łamanie regulaminu?

Z góry dziękuję!

 

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@Psychoarti, możesz napisać do nas na spolecznosc@allegro.pl

Przydatne będą np. zrzuty ekranu, które obrazują takie zachowanie. W wiadomości podaj też login sprzedającego. Zweryfikujemy to. 🙂 

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów

Psychoarti
#7 Wielbiciel#

Dzięki. Zaraz napiszę.

oznacz moderatorów

Psychoarti
#7 Wielbiciel#

No cóż; napisałem i chyba trafiło w próżnię ;). 

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@Psychoarti Cześć. Zgłoszenie nie trafiło w próżnię. Wysłaliśmy upomnienie temu sprzedającemu. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

Client:104371448
#14 Krzewiciel#

Ty się ciesz, że handlarz nie groził Ci w zaawalony sposób (w dyskusji) spuszczeniem wpie---lu 🙂

A prawcownik allegro udawał, ze nic nie widzi...o życzeniach zdechnięcia na koronawirusa nie wspomnę (jako metody selekcji naturalnej klientów którzy śmieli zgłosić reklamację badziewia ktore handlarzyna miał w ofercie)

oznacz moderatorów