anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak zmienić numer telefonu dla Allegro Pay?

MAMY ROZWIĄZANIE!
sebpamamek
#1 Nowicjusz#

Zmieniłem numer telefonu. Chcąc zrobić zakupy przy użyciu tej opcji kod SMS jest wysyłany na stary numer do którego nie mam dostępu. W jaki sposób zmienić numer?

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6
kostas11
#21 Demiurg#

@sebpamamek trzeba tu zmienić https://paypo.pl/home/zaloguj 

jak będzie problem pisz przez formularz kontaktowy.

________
Κώστας
oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

@sebpamamek Kilka osób pisało tu, że zmiana numeru telefonu na stronie PayPo nie pomaga, mimo to kody przychodzą na stary numer. Gdybyś miał ten sam problem, pisz tu; https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=71f555ff-e040-42b3-a55b-d46b7fc1d3cc

oznacz moderatorów
mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@sebpamamek, widzę, że napisałeś do nas mailowo w tej sprawie. Na ten moment aktualizacja numeru telefonu w usłudze działa tylko przed jej aktywowaniem. Dzieje się tak dlatego, ponieważ  jest ona nowa i wciąż rozwijamy pewne jej aspekty. Przepraszam Cię za kłopot i proszę o cierpliwość.

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów
pablokramarz
#1 Nowicjusz#

Nie no, pełen profesjonalizm: mamy usługę i to tyle z dobrych wiadomości. Zła jest taka, że nie działa.
Mam ten sam problem z niemożliwością uaktualnienia numeru i, w przypadku allegro, nic mnie już nie dziwi.

oznacz moderatorów
nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@pablokramarz Napisz do nas przez formularz wskazany wyżej. Nasz pracownik zmieni numer na Twój wniosek.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów
pablokramarz
#1 Nowicjusz#

Już to zrobiłem, jednak przypominam, że mamy trzecią dekadę XXI wieku i fajnie byłoby nie musieć pisać za każdym razem przez formularz 😉

oznacz moderatorów