anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak zmienić sposób płatności za zakupy ??

Client:48977736
#7 Wielbiciel#

Irytuje mnie ostatnio płatność przy robieniu zakupów. Jak mogę zmienić zapłatę za dany przedmiot, by allegro nie pobierało automatycznie mi pieniędzy z konta bankowego ? Wolałabym być przekierowana do aplikacji, by się zalogować i zapłacić. Teraz dzieje się to automatycznie beż żadnego potwierdzenia transakcji przeze mnie w bankowości. Nie podoba mi się to bardzo. Szukałam,  ale nie znalazłam, gdzie można to zmienić (jak) ???

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

Knowhere
#21 Demiurg#

@Client:48977736 Jeśli masz podpięte do allegro konta tutaj https://allegro.pl/moje-allegro/zakupy/metody-platnosci lub karty tutaj https://allegro.pl/moje-allegro/moje-konto/karty-platnicze to po prostu je usuń, bo najprawdopodobniej klikasz w "kup i zapłać", zamiast kupować przez koszyk.

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@Client:48977736 Nic się automatycznie nie dzieje jeżeli nie masz podpiętej karty płatniczej. @Knowhere  Ci wyjaśnił jak to zmienić.

oznacz moderatorów

Client:48977736
#7 Wielbiciel#

Dziękuję😃

oznacz moderatorów

AQUAFISH1
#10 Popularyzator#

Spoko. Ja trafiłem na czarną listę za to, że dałem 4 gwiazdki za zgodność z opisem, bo sprzedawca wysłał mi uszkodzone zasilacze. I twierdzi, że nie ma ode mnie żadnego meila z wnioskiem o reklamację. Byłem łaskawy, że dałem 4 gwiazdki a nie negatywa bo długo kupowałem u niego i uznałem, że to wystarczająca "kara" natomiast on do mnie z ryjem, że "4 gwiazdki to negatyw, bo ja teraz musze mieć kolejnych osiem ocen same piątki, by utrzymać super sprzedawcę". Od kiedy to status Super Sprzedawcy komuś się z marszu należy? I on "żąda ode mnie podwyższenia oceny". No to napisałem do allegro i dostałem informację, że sprzedawca musi usunąć mnie z tej listy w ciągu 3 dni roboczych albo zostanie ukarany. Naprawdę zasady allegro sprawiły, że niektórym odwala. Ktoś ma ostro rozbuchane ego, żeby robić taką zadymę dla znaczka "Super Sprzedawca". Przecież allegro już żadnej rekompensaty za przesyłki itd. za to nie daje.

oznacz moderatorów