anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak zmienić status zakupu?

Client:92791498
#2 Obserwator#

Cześć, taka sprawa: kupiłam ekspres z płatnością Allegro Pay. Ekspres dotarł, ale nie działał. Zwróciłam produkt przez Allegro, jednocześnie kontaktując się ze sprzedawcą, żeby opisać sytuację, tym bardziej, że bardziej mnie interesowało otrzymanie działającego niż rezygnacja z kupna albo zabawa od nowa. Sprzedawca bardzo pomocny, wysłał nowy ekspres, dotarł, działa, wszystko ok. Ale na Allegro widnieje status zakupu jako reklamacja i oczekiwanie na zwrot środków. Czy muszę tu coś robić, żeby to zmienić, czy jeśli po prostu opłacę zakup, to będzie wszystko w porządku?

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

LEW433
#21 Demiurg#

I prawidłowo, zgłaszasz reklamację i sprzedajacy zachował się prawidłowo, odesłała nowy więc co chcesz opłacać?

oznacz moderatorów

Client:92791498
#2 Obserwator#

Produkt? Którego jeszcze nie opłaciłam, bo wybrałam opcję Allegro Pay, więc płatność jest przesunięta, ale widnieje status oczekiwanie na zwrot środków. Ze strony sprzedającego wszystko ok, z mojej też, bo chcę normalnie zapłacić za to co kupiłam, w wyznaczonym terminie, po prostu wolę się upewnić, czy jak zapłacę teraz, to będzie ok, czy przez ten status, że zwrot towaru i brak jakiejkolwiek informacji w historii zakupu o przesłaniu nowego produktu nie narobi zamieszania.

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@Client:92791498 sprzedawca otrzymał należnoś od PAY , to kiedy spłacisz kredyt nie ma najmnieszego znaczenia .

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@Client:92791498 Zakup na raty? więc środowi za zakup idą od kredytodawcy czyli Allegro Pay, a jak w systemie zrobiony jest zwrot to nikt go nie zmieni już, sprzedajacy może zwrócić środki albo nie a jak nie zwróci to i tak Ty musisz spłacać raty

oznacz moderatorów