anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak znaleźć konkretny zakup 3 lata wstecz.

wojto41
#7 Wielbiciel

Potrzebne mi są dane, kontakt nazwa firmy i sprzedającego lub nr oferty. Chcę  zgłosić kask motocyklowy airoh Rav 19 na gwarancję . A bez podania danych nie zrobię nic w tej sprawie. Proszę o pomoc ma 

Pozdrawiam wojto41 

oznacz moderatorów
2 ODPOWIEDZI 2

kostas11
#21 Demiurg ⭐⭐⭐

@wojto41 reklamacje ustawowe są do 2 lat wstecz i tyle widzisz ofert i takie możesz zgłaszać 🙂

Gwarancja to dobrowolne świadczenie, powinieneś mieć dowód zakupu, kartę i warunki gwarancji i dane gdzie zgłaszać i kto jest Gwarantem ( przeważnie producent ) 

Sprzedawcy o ile to nie on udziela gwarancji, po 2 latach go to już nie obchodzi 😞

________
Κώστας
oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka Allegro Gadane
Moderatorka Allegro Gadane

@wojto41 informacje o starszych zakupach możesz pobrać po zalogowaniu się na odpowiednie konto ze strony Kopie Twoich danych. Możesz też przejść do niej z zakładki Dane konta. Kliknij [utwórz kopię danych], wybierz "dane dotyczące zakupów", wybierz format pliku i kliknij [utwórz kopię].
W zależności od ilości danych, tworzenie kopii danych może potrwać od kilku minut do nawet kilku dni. Gdy pliki będą gotowe do pobrania, damy Ci znać mejlowo.
W mejlu od nas znajdziesz link do pobrania pliku z danymi. Możesz to zrobić w ciągu 7 dni. Po tym czasie konieczne będzie ponowne wygenerowanie zestawienia.

   Monika
   Moderatorka
oznacz moderatorów