anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak zrezygnować z wniosku o raty od nowa?

MAMY ROZWIĄZANIE!
Client:36500248
#1 Nowicjusz#

Witam, mam pytanie jak zrezygnowac z wniosku o raty od nowa? Mialam zamiar kupić jedna rzecz na raty, jednak po pozytywnej decyzji banku i po przeczytaniu umowy wyszło, że dostałam wiekszy limit niz potzrebowałam. Nie akceptowalam umowy jednak dalej to "wisi" i nie moge skorzytac z rat Payu. Czy ktos wie jak moge calkowiecie zrezygnowac z tamtego, niezatwierdzonego wniosku?

oznacz moderatorów
1 ODPOWIEDŹ 1
xyz96
#21 Demiurg#

Jeżeli nie zaakceptowałaś umowy i nie robiłaś przelewu weryfikacyjnego 1 zł w celu potwierdzenia danych, do zakupu ratalnego nie dojdzie, a status płatności ratalnej po kilku dniach zmieni się na anulowany. Nie da się tego przyspieszyć ani całkiem usunąć. Robisz jednak pewien błąd. Przyznany limit zawsze jest większy od ceny przedmiotu, ale nie musisz całego limitu przy zakupie wykorzystywać. Możesz kupić przedmiot wielokrotnie tańszy - spłacasz wtedy w ratach cenę przedmiotu, a nie cały limit. Gdy już spłacisz, znowu masz do dyspozycji pełną kwotę limitu, możesz więc dokonać drugiego zakupu za dowolną kwotę, maksymalnie do wysokości limitu. Utrzymanie limitu nic nie kosztuje.

https://allegro.pl/pomoc/dla-kupujacych/raty-odnowa/raty-od-nowa-czym-jest-limit-na-zakupy-na-allegr...

oznacz moderatorów