anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak zwiększyć limit wysyłanych wiadomości z pytaniem o przedmiot?

radekkil
#7 Wielbiciel#

Dzień dobry, 

Opiszę problem na przykładzie: kupiłem auto i w tym aucie muszę zmienić klocki, tarcze, olej, filtry a i coś zrobić w zawieszeniu. Dziś usiadłem i zacząłem pisać wiadomości do sprzedających te części allegrowiczów z pytaniem czy te części będą pasować do mojego auta, ale po kilku wiadomościach wyskoczył mi komunikat, że dzienny limit został osiągnięty, napisz jutro!!!

Ja się pytam, kto to wymyślił i w jakim celu? Bo ja sensu tu nie widzę, jedynie ograniczenie zakupów!

Od większość sprzedających otrzymasz jedynie wiadomość, że odpowiedzą w najkrótszym możliwym czasie, albo w ogóle nic nie odpowiedzią. Więc zakup kloców i tarcz może trwać tygodnie.

 

Jak można zwiększyć ten limit dzienny wiadomości?

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@radekkil limit dotyczy opcji "zadaj pytanie sprzedającemu" wynosi 50 wiadomości dla zweryfikowanych kont zwykłych. Natomiast w Centrum Wiadomości nie ma już takiego limitu i można kontynuować rozmowę ze sprzedającym bez ograniczeń. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

radekkil
#7 Wielbiciel#

To się zgadza, ale jeśli szukam części do auta to prawie każdy sprzedający prosi o kontakt w celu sprawdzenia czy dana część pasuje do tego auta, albo prosi o numer VIN.

Jak mam zamiar kupić 10 części od różnych sprzedawców to już jest klops i trwa to tydzień. 

Jeśli Allegro tego nie zmieni to moje zakupy przeniosę do sklepów stacjonarnych. Już dziś kupiłem klocki do auta w sklepie stacjonarnym.

oznacz moderatorów

Ziolko39
#21 Demiurg#

@radekkil " Natomiast w Centrum Wiadomości nie ma już takiego limitu i można kontynuować rozmowę ze sprzedającym bez ograniczeń. "

Pisz wiadomości przez CW > nie będziesz miał ograniczenia nie przez "zadaj pytanie"

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Oni celowo tak ustawiają że odpowiada BOT ponieważ boją się tzw. "jakość".

oznacz moderatorów