anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak zwrócić akumulator?

arek_inc2
#8 Zapaleniec#

@mr_oma@la_nika@nat_not@_HolaOla_  Pierwszy raz tu piszę, więc przepraszam jeśli coś źle robię (chciałem napisać bezpośrednio do allegro, ale nie znalazłem takiej opcji).

Do rzeczy: kupiłem akumulator, który okazał się zły (z mojej winy- źle dobrany). Sprzedający dał możliwość wymiany, ale wysyłkę muszę opłacić i zorganizować we własnym zakresie. Tu zaczynają się schody - żadna firma nie ma takiej oferty dla klienta indywidualnego. Jak rozwiązać ten problem?

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

xyz96
#21 Demiurg#

@arek_inc2 Porozum się ze sprzedawcą, aby odebrał akumulator własnym transportem i zwróć mu koszt. Sprzedawcy akumulatorów zazwyczaj dysponują odpowiednim transportem lub mają możliwość taki transport zorganizować.

oznacz moderatorów

arek_inc2
#8 Zapaleniec#

@xyz96Sprzedający napisał że nie ma jak - umowa z firmą kurierską rzekomo podpisana tylko na odbiór akumulatorów z jego siedziby...

oznacz moderatorów

br.
#21 Demiurg#

@arek_inc2  Dziwna ta odpowiedź sprzedawcy. Każdy sprzedawca  akumulatorów ma obowiązek odebrać od klienta stary zużyty akumulator, więc nic się nie stanie jesli jako zwrot pojedzie akumulator "niepasujący".

Moim zdaniem powinieneś poruszyć ten problem w dyskusji  ze sprzedacą.

oznacz moderatorów

arek_inc2
#8 Zapaleniec#

Faktycznie jest to dziwna sytuacja, bo stary akumulator nie został odebrany. Otworzyłem dyskusję, szkoda że o pomoc allegro mogę poprosić dopiero jutro...

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@arek_inc2 Wygląda że chce ale nie chce, wie że problem z wysyłką. Otwórz dyskusję i może sprzedawca podejdzie do tematu bardziej "ludzko".

oznacz moderatorów