anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak zwrócić kupioną rzecz, która została odebrana w automacie paczkowym ORLEN Paczka?

Client:43847155
#8 Zapaleniec#

Co zrobić żeby zwrócić zakup, gdy już odbierzemy z automatu paczkowego ORLEN Paczka?

oznacz moderatorów
25 ODPOWIEDZI 25

ko_alka
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@Client:43847155 Tak, możesz użyć tego kartonu. Myślę, że @biosorcerer chodziło o to, żebyś nie zniszczył oryginalnego opakowania produktu, nie kartonu, w którym został wysłany. I oczywiście ma rację — dobrze zabezpiecz np. książkę, aby się nie zniszczyła w podróży. 

oznacz moderatorów

Client:43847155
#8 Zapaleniec#

Np. kilka kartek papieru połączyć taśmą klejącą i na jednej z kartek przyklejonych dla zabezpieczenia np. książki napisać kod zwrotu?

oznacz moderatorów

ko_alka
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@Client:43847155 Książkę umieść w kartonie lub kopercie bąbelkowej, żeby dobrze zabezpieczyć towar. Dopiero na kopertę lub karton naklej kod zwrotu lub napisz kod na kartonie/kopercie. 

oznacz moderatorów

Client:43847155
#8 Zapaleniec#

W przypadku tego samego kartonu wystarczy tylko odkleić starą etykietę i na przyklejonej kartce lub na kartonie napisać kod zwrotu?

oznacz moderatorów

ko_alka
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@Client:43847155 Tak. Jeśli karton jest w dobrym stanie. Czy możesz wyjaśnić, skąd wynikają te wątpliwości? To pytanie zadałeś już kilka razy. 

oznacz moderatorów

biosorcerer
#15 Entuzjasta#

@ko_alka Tak, dokładnie o to mi chodziło, dziękuję że doprecyzowałaś moje wyprosiny 🙂

oznacz moderatorów