anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak zwrócić przedmiot po czasie na zwrot?

MAMY ROZWIĄZANIE!
Glod-85
#7 Wielbiciel#

Kupiłem przedmiot, ale nie miałem możliwości sprawdzenia. Okazało się, że przedmiot jest niesprawny. Sprzedający zgodził się na zwrot, ale czas na jego dokonanie już minął i nie wiem jak zgłosić to, by Allegro ponownie udostępniło taką możliwość oficjalnie. Sprzedający nie robi z tym problemu.

oznacz moderatorów
10 ODPOWIEDZI 10
Monika__L
#15 Entuzjasta#

Allegro ci już nic nie udostępni bo jestes po terminie. Zwracasz na własny koszt. Prosisz o adres, pakujesz, adresujesz i idziesz na pocztę

oznacz moderatorów
kolekcjoner608
#21 Demiurg#

Jeśli sprzedawca zgodził się na przyjęcie zwrotu po terminie to co stoi na przeszkodzie byś mu go odesłał ? . 

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

@Glod-85 Uzgodniłeś ze sprzedającym zwrot wiec odsyłasz i już, na własny koszt oczywiscie.

oznacz moderatorów
Client:44052296
#21 Demiurg#

@Glod-85 zgłoś reklamacje dla sprzedawcy i odeślij.

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

A po co zgłaszać reklamację skoro zgodził się na zwrot?

oznacz moderatorów
mdrogeria
#21 Demiurg#

@LEW433 jak to po co ? duży jesteś i nie wiesz?

po to ,że w przypadku uznanej reklamacji sprzedawca mm...MA obowiązek pokryć wszystkie koszty 

a w przypadku zwrotu może pokryć , ale nie musi .

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

Stary jesteś i wiesz że jak już uzgodnili że zgodził się na zwrot, więc nie ma co zmieniać reguł gry więc odesłać i tu trzeba pokryć koszt.😔

oznacz moderatorów
mdrogeria
#21 Demiurg#

@LEW433 no , stary jestem i życie nauczyło mnie , aby ludziom nie ufać , @Glod-85 odsyłając włóż do paczki wypełniony formularz reklamacyjny lub wyślij go do sprzedawcy mailem .

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

Ale reklamacja nie musi skończyć się zwrotem środków, wiadomo!!!

oznacz moderatorów
mdrogeria
#21 Demiurg#

 

 

 

 

 

@LEW433 nie po to @Glod-85 zakupił produkt  ,aby go oddawać , zwrot środków jest tylko alternatywa , być może sprzedawca zdecyduje się na wymianę lub naprawę z pełna satysfakcją dla klienta .

 

 

oznacz moderatorów