anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak zwrócić przesyłkę która nie dotarła

Client:46487094
#7 Wielbiciel#

Dzień dobry mam pytanie zamówiłem 1 kwietnia Lego Gwiezdne Wojny saga skywalkerów płacąc blikiem i premiera jest dzisiaj miał być to klucz sprzedawcy lecą w kulki wydaje mi się że to oszusci a więc kliknąłem zwrot i każą mi zwrócić przesyłkę która mi nawet nie przyszła i w dodatku jest elektroniczna jak mam to zrobić jakiś numer telefonu do allegro jest albo niewiem potrzebna mi pomoc? 

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3

LEW433
#21 Demiurg#

Otwórz dyskusję, jak masz taką możliwość i tam wyjaśnij wszystko: https://allegro.pl/moje-allegro/zakupy/dyskusje/nowa

oznacz moderatorów

Client:46487094
#7 Wielbiciel#

Tak zrobiłem pokazuje aby wysłać załącznik z nadaniem paczki ale oni nawet nie nadali jej do mnie czekam na rozwój sytuacji bo rozumiem że jeśli nie wysłali przesyłki to mogą akceptować mój zwrot albo go anulować i wysłać gre

oznacz moderatorów

A3dam
#19 Nestor#

@Client:46487094 
Jeżeli realizacja zamówienia przebiega inaczej niż opisano w ofercie to zgłasza się stosowną reklamację (np. na wadę polegającą na niezgodności towaru z opisem w ofercie, albo na przekroczony czas realizacji zamówienia podany w ofercie, etc.), a nie klika się bezrefleksyjnie na Allegro w odstąpienie od Umowy z Art. 27 UoPK z obowiązkiem zwrotu (odesłania) rzeczy, w sytuacji gdy jeszcze się jej nie otrzymało.
Za wprowadzenie się w tę trudną sytuację - podziękuj Allegro i osobom/zespołom odpowiedzialnym za utrzymywanie tych formularzy w mogącej wprowadzać w błąd - wadliwej postaci.

*** Złożenie oświadczenia o odstąpieniu od umowy i zwrot towaru to dwie zupełnie różne czynności (UOKiK) ***
oznacz moderatorów