anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak zwrócić towar przez Allegro miniKurier24 InPost ?

Joseph11
#7 Wielbiciel#

Mam usługę smart. Nie ma opcji zwrotu przez Allegro miniKurier24 InPost. Towar został dostarczony przez tą opcję i w opisie było napisane, że zwrot jest darmowy. Do paczkomatu paczka nie zmieści się.

oznacz moderatorów
11 ODPOWIEDZI 11

az1rael
#21 Demiurg#

Zwykle darmowe do zwrotu  sa paczkomat lub poczta polska 

oznacz moderatorów

Joseph11
#7 Wielbiciel#

Czy opcja telefon z Allegro jest nadal, czy to usunęli? Nigdzie nie mogę znaleźć.

oznacz moderatorów

_Likos_
#20 Guru#

@Joseph11  jeśli w momencie zakupu wybraleś sposób dostawy - Allegro minikurier inpost - to zakup NIE MÓGŁ BYĆ SMART ( ta metoda dostawy nie jest smartowa) . Wówczas musisz zwracac zgodnie z tym co sprzedający napisal w w aukcjiprawdopodobnie na swój koszt.

Jeśłi Ty m momencie zakupu wybrałeś paczkomat i sprzedający sam zmienil metode dostawy a przesyłka była smart - wówczas sugerowałbym skontaktowac sie ze sprzedającym aby wygenerował własną etykiete i za darmo odebrął przesyłke.

Pierwszą rzecza jest sprawdzic w zakładce z danym zamówieniem czy zakup byl w ramach smratu czy też był z płatną wysyłką.

oznacz moderatorów

Joseph11
#7 Wielbiciel#
oznacz moderatorów

_Likos_
#20 Guru#

@Joseph11  do nikogo

Skontaktuj sie ze sprzedającym npo w formie pytania o zakup.

W tej aukcji koszt dostawy minikurier inpost pokrywał sprzedający. W zakładce zwroty także jest jasno napisane że żwrot minikurierem jest za darmo - lecz nie w ramach smarta lecz pokrywa go sprzedający.

Napisz do niego i dopytaj. Prawdopodobnie przyśle Ci etykiete do wydruku . Ale to już musicie miedzy sobą ustalić.

oznacz moderatorów

Joseph11
#7 Wielbiciel#

Oczywiście napisałem wcześniej do sprzedawcy. Odpisał mi, że jak mam smarta to zwrot powinien być za darmo i żebym skontaktował się z pomocą Allegro.
Wiesz może czy telefon z Allegro jest nadal aktualny? 

oznacz moderatorów

_Likos_
#20 Guru#

@Joseph11  jeśłi wybraną metpoda dostawy był minikurier inpost to zakup nie mógł być smart. Ta metoda dostawy nie jest metodą smart.

A jeśli zakup nie był smart to silą rzeczy zwrot także nie może być smart.

Zaczekaj chwilke zawoąłmy pomoc i zaraz sie wyjaśni. 🙂 @ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_   Pomożecie ? 🙂

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@Joseph11 Tak jak napisał @_Likos_ nie skorzystałeś przy tym zakupie z darmowej dostawy z Allegro Smart!, więc darmowy zwrot w ramach tej usługi nie obowiązuje.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

Joseph11
#7 Wielbiciel#

Dziękuję za odpowiedź.
Na jakim zasadach działa usługa Allegro kurier Inpost?
Towar był wysłany tą opcją i opisie było napisane, że zwrot jest darmowy.

oznacz moderatorów

_Likos_
#20 Guru#

@Joseph11  to jest normalna usługa kurierska tylko nadawana z poziomu allegro

Darmową dostawe oraz darmowy zwrot w przypadku Twojego zmaówienia oferował sprzedający i to z nim musisz wszystko wyjaśnić

oznacz moderatorów

Joseph11
#7 Wielbiciel#

Dzięki za odpowiedź. 

oznacz moderatorów