anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak zwrócić zakup DPD?

Client:46802684
#1 Nowicjusz#

Zrezygnowałam z zakupu lecz przesylka była już w drodze  jak ja teraz zwrócić? Zaznaczone zostało że wysyłka samemu do nadawcy.

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

Client:104371448
#14 Krzewiciel#

1. Odebrać
2. Odstąpić od umowy
3. Odesłać.

oznacz moderatorów

SLaNg19
#8 Zapaleniec#

Cześć! Możesz to zrobić na 2 sposoby. 

1. Jeżeli kupiłeś produkt i skorzystałeś z pakietu allegro smart (wysyłka za darmo) to najkorzystniej będzie kiedy odbierzesz produkt, następnie zgłosisz zwrot towaru i wygenerujesz kod zwrotu (jeżeli paczkomat)  lub etykietę (jeżeli kurier) i odeślesz produkt naklejając kod/etykiete na paczkę. Wtedy masz zwrot za darmo.

2. Jeżeli nie masz pakietu smart i zapłaciłeś za wysyłkę to, jeżeli jej nie przyjmiesz, paczka wróci do nadawcy. Wtedy sprzedawca zwróci Ci pieniądze, ale pomniejszone o koszt zwrotu. 

oznacz moderatorów

Ziolko39
#21 Demiurg#

@Client:46802684 Najpierw włączyć myslenie > a dopiero potem "kup teraz"😂

oznacz moderatorów

Client:108769461
#9 Pomysłodawca#

@Ziolko39  napisał(a):

@Client:46802684 Najpierw włączyć myslenie > a dopiero potem "kup teraz"😂



@mr_oma  napisał(a):

@Ziolko39, to miejsce służy do pomocy kupującym i sprzedającym. Ocenianie ich decyzji nikomu nie pomaga, wręcz przeciwnie - może to zniechęcać użytkowników do szukania pomocy na Gadane (...)


https://spolecznosc.allegro.pl/t5/dyskusje-kupuj%C4%85cych/problem-z-sprzedaj%C4%85cym-nie-znaj%C4%8... 

 

oznacz moderatorów

Ziolko39
#21 Demiurg#

@Client:108769461 O, znowu pojawił się mój wierny trollujący fan > i zaczyna swoje wpisy wyrwane z kontenkstu jakiś starych dyskusji na AG > i do tego nie wiadomo czy zgodnie z prawdą  > tylko w celu wdrapywania się po plecach lepszych od siebie > ale im wyżej wejdziesz > tym boleśniejszy będzie upadek > już raz zleciałeś

oznacz moderatorów