anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak zwrócic towar który dotarł ale zakup został automatycznie anulowany

variasm
#7 Wielbiciel#

Witam, Mam prośbę o pomoc w zrocie zamówienia. Zamówienei zostało anulowane automatycznie przez Allegro, lecz przelew doszedł i otrzymałem przesyłkę, natomiast rozmiar nie pasuje i chcę zwrócić towar. Proszę o pomoc: jak w tym wypadku wygenerować etykiet e zwrotu. Status zamówienia jest anulowany i zwrot wyszarzony. Pozdrawiam, Ryszard

oznacz moderatorów
10 ODPOWIEDZI 10

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@variasm Jeśli transakcja została anulowana, a mimo to otrzymałeś towar, jest to zakup poza Allegro i w sprawie zwrotu skontaktuj się bezpośrednio ze sprzedającym. Nie wygenerujesz etykiety przez nasz system.

   Natalia
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

variasm
#7 Wielbiciel#

@nat_not Dziękuję za opowiedź. W tym wypadku także zwrot jest poza Allegro i ciekawie jak wygląda sprawa z ochroną kupującego i zwrotem pieniędzy za zakup.

oznacz moderatorów

komis-bell
#21 Demiurg#

Ochrony kupującego nie ma w takim wypadku 😕

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@variasm A jak to możliwe ze został anulowany a zapłacony i go otrzymałeś? jeżeli zakup odbył się poza Allegro to nie masz dyskusji nie masz ochrony Allegro Protect, bo niby z jakiego powodu a co do zwrotu to musisz się dogadać ze sprzedającym.

oznacz moderatorów

az1rael
#21 Demiurg#

Co oznacza ze allegro anulowalo zakup? Anulowac moze kupujacy lub sprzedawca a nie allegro? Chyba ze kupowales z osa oficjalny sklep allegro to wtedy mozna taka interpretacje przyjac 

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@az1rael PODEJRZEWAM .że przelew poszedł poza AF , sprzedawca wysłał , a allegro anulowało z racji braku wpłaty po 7 dniach .

oznacz moderatorów

az1rael
#21 Demiurg#

@mdrogeria co to za skrót AF allegro finanse? To bedzie niezla jazda zwrocic...

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@az1rael tak , system nie odnotował płatności i transakcja zostasła anulowana , prowizja zwrócona .... 

oznacz moderatorów

az1rael
#21 Demiurg#

Ale by sprzedawcy mieli eldorado jakby się allegro system wykrzaczył 😄 autozwroty prowizji ;D

oznacz moderatorów

variasm
#7 Wielbiciel#

Dokładnie. Tak właśnie było.

oznacz moderatorów