anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jaki maksymalny rozmiar załącznika prześlę pocztą Allegro do sprzedającego?

gyaro_st
#7 Wielbiciel#

Witam. W związku z powiadomieniem sprzedającego o uszkodzeniu przysłanego produktu, chciałem wysłać zdjęcia obrazujące problem. Otrzymałem odpowiedź z poczty Allegro, że z przyczyn technicznych, sprzedawca nie otrzymał mojej wiadomości. Nigdzie nie widziałem informacji przy wysyłce zdjęć o przekroczeniu rozmiaru, wgrały się one normalnie. Jaki jest maksymalny rozmiar załącznika w poczcie Allegro? Dzięki z góry za pomoc 

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

LEW433
#21 Demiurg#

Jeżeli nic się nie zmieniło to możesz wysyłać załączniki w formacie .pdf oraz w formatach graficznych, takich jak: gif, bmp, tiff, jpeg, jpg, png. Maksymalna wielkość plików to 5MB. 

oznacz moderatorów

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@gyaro_st, cześć! Przykro mi z powodu tej sytuacji. 

Maksymalna liczba plików to obecnie 20, a ogólna waga załączników to 50 MB. Maksymalna wielkość jednego pliku: 4 MB.

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów

Slamazzar
#7 Wielbiciel#

Teraz pokazuje, że maksimum to 6 MB, ale to i tak zdecydowanie za mało przy dzisiejszej technologii! Telefony robią zdjęcia w rozmiarze ~10MB i nie ma możliwości zmiany rozmiaru bez dodatkowych aplikacji. Nie możecie tego podnieść do powiedzmy 12? Bo traci się mnóstwo czasu na załadowanie zdjęcia na zewnętrzny serwer... No i nie wiem, do czego ma służyć opcja "aparat" przy dodawaniu załącznika, skoro zdjęcie robione przez aparat jest ZAWSZE za duże 😕

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@gyaro_st Cześć 🙂 Rozumiem Twój punkt widzenia i w miarę możliwości maksymalna wielkość plików jest zwiększana, jednak musimy mieć na uwadze wydajność systemów - zbyt duże obciążenie może prowadzić do problemów. Możesz również skorzystać ze stron hostingujących pliki graficzne. Dzięki za Twoją sugestię! 🙂 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

Arkadia_OK
#11 Animator#

Najprostszym rozwiązaniem (dla użytkowników !) byłoby wyposażenie aplikacji Allegro w funkcję zmniejszania (kadrowania, resamplowania) zrobionych zdjęć. Jest wiele bibliotek, które takie funkcje robią.

oznacz moderatorów