anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

zwrot wadliwego towaru

JanKos59
#7 Wielbiciel#

Zwracam towar otrzymany z allegro z paczkomatu Inpost,jest wadliwy,nie chcę otrzymać tego towaru ponownie np, z reklamacji. Otrzymałem już kod zwrotu. Czy paczkomat otworzy skrytkę taką, aby paczka się w niej zmieściła? Nigdzie nie znalazłem informacji aby podać wymiary paczk

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@JanKos59 Paczkomat automatycznie otworzy odpowiednią skrytkę. Jeśli produkt jest wadliwy, to powinieneś złożyć reklamację. Czy skontaktowałeś się ze Sprzedającym w tej sprawie i opisałeś całą sytuację? 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

JanKos59
#7 Wielbiciel#

to jest czajnik,dziurawy, widoczny otworek na bocznej ściance. Reklamacja kojarzy mi się z otrzymaniem tego samego czajnika. A to po prostu jakieś nieporozumienie, blacha jak na konserwie czyli cieniutka. Już widzę, że nawet taki bez wad nie wytrzyma dłużej jak miesiąc, po prostu się przepali.

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@JanKos59 zakładam ,że mozesz mieć problemy dokonując zwrotu niesprawnego produktu bez uprzedniego kontaktu ze sprzedawcą . Masz prawo do odstąpienia od umowy , ale w takim wypadku należy zwrócić produkt sprawny sprzedawca może nie zwrócić Ci pełnej kwoty . Jeśli otrzymałeś przedmiot niesprawny należy złożyć reklamację i jeśli go już nie chcesz dogadać się ze sprzedawcą . Zrobisz jednak jak uważasz , skrytka w paczkomacie powinna otworzyć się w takim samym gabarycie w jakim otrzymałeś paczkę , ale na wyświetlaczu masz mozliwość to zmienić . Niektóre paczkomaty po wpisaniu kodu pytają o rozmiar skrytki .

oznacz moderatorów

JanKos59
#7 Wielbiciel#

sorki, zaznaczyłem Twoją sugestię jako odpowiedź na mój post, ale nie chcę reklamować towaru. Sprzedawca możę mi go wymienić na inny ale ja takiego , nawet sprawnego, nie chcę. Pytanie, czy sprzedawca to zrozumie i odda mi kasę

 

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@JanKos59 W tym momencie najlepszym krokiem będzie skontaktowanie się ze Sprzedającym i przedstawienie Twoich oczekiwań. 🙂 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów