anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dostawa DPD Pickup - opinia

kaliszaneczka-x
#15 Entuzjasta#

Pomyłkowo zamiast kupić kurierem DPD to zamówiłam do punktu Pickup 450408b7-3278-11ed-b6f0-9fd7a899308b. W sumie na pierwszy rzut oka zbyt podobnie to wygląda, można się pomylić.

Obsługa oczywiście "wyśmienita". Powiadomienie w allegro dostałam 3h temu, a temu kod do odbioru na maila 5 min temu... No kuźwa wysłałam męża po to, nigdzie nie było kodu to myślałam, że tam jest bez jak na orlenie. Musiał wrócić i jechać drugi raz. Co zakup to coraz bardziej się odechciewa i jeszcze do tego błąd w nazwisku... No jakim cudem, konto na allegro kilkanaście lat i nigdy nikt mi błędnego nazwiska nie wpisywał.... @ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

 

Przechwytywanie zawartości sieci Web_14-9-2022_183439_poczta.wp.pl.jpegPrzechwytywanie zawartości sieci Web_14-9-2022_183147_allegro.pl.jpeg

oznacz moderatorów
2 ODPOWIEDZI 2

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@kaliszaneczka-x Cześć. 🙂 Przykro mi, że jesteś niezadowolona z dostawy (mam nadzieję, że zakupy Ci to zrekompensują). Przekażę Twoje uwagi. 

Gdzie znajduje się błąd w nazwisku? Na etykiecie? W systemie widzę, że nazwisko zgadza się z danymi na koncie, zatem trudno mi powiedzieć na jakim etapie doszło do przekształcenia. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

kaliszaneczka-x
#15 Entuzjasta#

Z tego co widzę na paczce jest dobrze, natomiast w systemie w Dino zamiast "L" w środku było "ś". I wyszło z tego inne nazwisko. Tak swoją drogą sms z kodem dotarł  już po wysmarowaniu tego posta i odebraniu paczki xD. Niezłe przeboje jak na pierwszy zakup tą metodą...

oznacz moderatorów