anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jakie nagrody mozna otrzymac za korzystanie z allegro one?

zelek0204
#1 Nowicjusz#

@ko_alka@mr_oma@la_nika@nat_not@_HolaOla_  przy zakupie pisze"odbierz nagrody kupując z allegro one" natomiast nigdzie indziej nie ma wzmianki,co to za nagrody,czy po zakupie trzeba coś jeszcze zeobic aby wiąż udzial.ktos coś wie na ten temat?

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@zelek0204 Czy możesz pokazać mi, gdzie dokładnie widzisz taką informację? 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

karolina-caca
#7 Wielbiciel#

Też jestem ciekawa o co chodzi. A informacja jest widoczna przy wyborze sposobu wysyłki podczas zakupu, nie mogę dodać screena :<

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@zelek0204 tak , do wyboru masz - opóźnienia w dostawie , nie działające punkty odbioru , zablokowane automaty paczkowe , nie wysyłane bądź nie działające kody odbioru 

oznacz moderatorów

majster_man
#14 Krzewiciel#

To ciekawa oferta, może warto skorzystać.

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@zelek0204 @karolina-caca Cześć 🙂 Nagrodą za skorzystanie z dostawy Allegro One jest darmowy kod umożliwiający zwrot elektrosprzętu. 🍃

Do czego przyda Wam się ten kod? Będziecie mogli zwrócić używane żelazko, suszarkę, telefon czy komputer. My z kolei przygotujemy ten sprzęt tak, aby dać innym szansę na skorzystanie z niego. Tutaj znajdziecie więcej informacji na ten temat. 💚

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

kucke1
#7 Wielbiciel#

Jak rozumiem, nagrodą  jest kod  do  wysyłki sprzętu.😂 Wolę  zdać  go  na  złom  i  otrzymam  jeszcze  kasę. 😁

oznacz moderatorów

pinsplash
#21 Demiurg#

@zelek0204 nerwicę?🤔

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów