anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jbl tune 510bt - podróba.

llAjotll
#8 Zapaleniec#

Dzień dobry,

Dostałem w prezencie na święta słuchawki, które okazały się marną podróbą. Zostały kupione 24 listopada, czyli ponad 30 dni temu. 

Czy jest szansa na zwrot i odzyskanie pieniędzy?

Te podróbki są okropne, mam bezpośrednie porównanie z oryginałem. 

oznacz moderatorów
9 ODPOWIEDZI 9

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@llAjotll Cześć. W tym przypadku z konta, z którego dokonano zakupu, można złożyć reklamację (niezgodność produktu z ofertą). 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Na niezgodność z opisem, w opisie jest że to oryginał?

oznacz moderatorów

llAjotll
#8 Zapaleniec#

Sprzedający odpisał mi, że jak się towar nie podoba to trzeba zwrócić i wysłać do Chin. Kurier do Chin 3 krotnie przewyższa wartość produktu.

Chcę otrzymać zwrot pieniędzy, bo zostałem oszukany. Jakie jest wyjście z takiej sytuacji? 

Widzę, że to jest popularny proceder. 

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@llAjotll napisz w dyskusji że reklamujesz, będzie miał 14 dni na rozpatrzenie, gdyż na zdjęciu jest oryginał a przyszła podróbka, poproś o zwrot kasy i odebranie śmiecia we własnym zakresie, poczekaj 14 dni jak nic nie odda pojawi się wniesek do POK, nie kończ dyskusji a jak będą problemy wystaw negatywa, jak nałapie dużo dyskusji nierozwiązanych i negatywów allegro zablokuje mu konto 🙂

________
Κώστας
oznacz moderatorów

llAjotll
#8 Zapaleniec#

Dziękuję, ten użytkownik ma już zawieszone konto...opisałem i udowodniłem zdjęciami porównawczymi ze to bubel.. dopisze by odebrał to we własnym zakresie...zobaczymy 

oznacz moderatorów

llAjotll
#8 Zapaleniec#

Właśnie otrzymałem od Allegro informacje, że zwrócą kasę....dziękuję wszystkim za pomoc i pozdrawiam.

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

A skąd wiedza że podróbka>własny osąd? nie zwracasz tylko składasz reklamacje i to najlepiej z tytułu rękojmi i sprzedajacy musi ją rozpatrzyć.

oznacz moderatorów

llAjotll
#8 Zapaleniec#

Napisałem, że mam oryginał też i w porównaniu te podroby to totalne dziadostwo, elektrosmiec. 

W ogłoszeniu zdjęcia wszystko opisane że oryginał, a cena również podobna. 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Składaj reklamację i tam wszystko opisz, sprzedajacy musi się do tego odnieś, najlepiej w postaci otwarcia dyskusji, na zwykłym Allegro:https://allegro.pl/moje-allegro/zakupy/dyskusje/nowa na AL: https://allegro.pl/moje-allegro/zakupy/dyskusje/nowa?source=LOKALNIE

oznacz moderatorów