anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Już mozna sprzedawać maseczki po paskarskich cenach ?

MAMY ROZWIĄZANIE!
bajcia
#11 Animator#

Znowu pokazały się maseczki "chirurgiczne:" pod różnymi nazwami i rzecz jasna po paskarskich cenach. Juz można ? Za dużo przykładów do wklejania, więc nie wklejam linków

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6
cloudcloud
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@bajcia na bieżąco kasujemy takie oferty, natomiast ich skala jest ogromna. Jeśli zatem widzisz takie oferty, proszę zgłaszaj nam je tutaj. Zajmiemy się nimi.

Dobrego dnia 🙂

   Klaudia
   Były Moderator
oznacz moderatorów
bajcia
#11 Animator#

walka z wiatrakami. Sończy się na tym, że wylądują na CL wszystkich sprzedawców 😞

oznacz moderatorów
Krio1988
#9 Pomysłodawca#

To słabiutko wam to kasowanie idzie. Zgłaszałem przykładowo:
https://allegro.pl/uzytkownik/MedicalUnit?bmatch=al-product-cl-eyesa2-engag-dict-gl-53-uni-1-2-0326

może już 5razy i nic. Na początku sprzedawca pisał" maseczki na bal przebierańców" (żesz ty wstydu nie masz...), plus konto sprzedawcy istnieje od miesiąca z kawałkiem i tylko maseczki januszek sprzedaje.

Aaaaaa, cicho... wiem dlaczego... bo to OGŁOSZENIE PROMOWANE - przecież nie ukręca się kurze złotych jaj...  (˵ ͡☉ ͜ʖ ͡☉˵)ᓄ✂( ͡ಠ ʖ̯ ͡ಠ)

oznacz moderatorów
Woythaler
#8 Zapaleniec#

/edited/

oznacz moderatorów
ddaro83
#7 Wielbiciel#

Z tego co wiem można już sprzedawać bo od 16 wchodzi obowiązek noszenia,co do cen nie wypowiadam się

oznacz moderatorów
bajcia
#11 Animator#

za kopmuny takie ceny nazywało się spekulacją i podlegały karze, ale teraz mamy wolny rynek. I nie dotyczy to tylko allegro. Zerknijcie na apteki internetowe.

oznacz moderatorów