anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

KĄPIELÓWKI BRASIL SZORTY SPODENKI KOLORY L (6814220404)

Wawros
#7 Wielbiciel#

NA JAKIEJ PODSTAWIE ZOSTAŁA USUNIĘTA MOJA OPINIA???

MOŻE KTOS ZWERYFIKUJE Z WASZEJ STONY CO SIE STAŁO!!!
A DOPIERO PÓŹNIEJ USUWA KOMENTARZE.
DZIADOSTWO!!!
 
**piiip**O WIECIE O SPRAWIE I ANGAŻUJECIE SIE W SPÓR!!!!
oznacz moderatorów
9 ODPOWIEDZI 9

xyz96
#21 Demiurg#

@Wawros Po usunięciu komentarza możesz go wystawić ponownie, spróbuj. Nie używaj słów obraźliwych, wulgaryzmów itp, rzeczowo opisz problem, zgodnie z przebiegiem transakcji. Wtedy ocena nie zostanie usunięta.

oznacz moderatorów

Wawros
#7 Wielbiciel#

gdzie w komentarzu były słowa uznawane za obraźliwe lub wulgaryzmy???

opisałem jak przebiegła transakcja wraz z załącznikiem. nie widzę powodów żeby zniknęła ze strony sprzedającego, który jest nierzetelny a Wy usuwając komantarz przykładacie do tego rękę i akceptujecie nieuczciwe praktyki!!!

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@Wawros Ja nie wiem co było w komentarzu, piszę tylko, jakie są z grubsza zasady. Tutaj rozmawiasz z Allegrowiczami, nie z pracownikami serwisu. Na pewno otrzymałeś maila od Allegro z powodem usunięcia oceny, sprawdź i wystaw komentarz ponownie, zgodnie z zasadami, wtedy nie zostanie usunięty.

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@xyz96 Sledzisz Allegro Gadanie i już czytałeś o takich wpisach usuniętych (pamiętam0 Inni już o tym pisali że Allegro usuwa Oczywiście podzielam że nie wolno obrażać innych wulgaryzmami

oznacz moderatorów

RED
#21 Demiurg#

napiszę nie popolsku

to że myślisz że masz rację nie daje Ci przyzwolenia do łamania polskiego prawa

komentując negatywnie czyli tak na prawdę nawołując publicznie do niekupowania u tego Sprzedawcy nie możesz go obrażać ani dyskredytować

możesz się zdziwić jak listonosz podsunie Ci tablecik i każe podpisać wezwanie do Sądu

allegro też odpowiada karnie za komentarze użytkowników serwisu więc na wezwanie je usuwają (te nie budzące wątpliwości że naruszają prawo)

oznacz moderatorów

Wawros
#7 Wielbiciel#

A kim ty jestes żeby zwracać mi uwagę i grozić sądem!?

Zajmij sie swoim [edycja] i nie wtrącaj się do nie swoich spraw [edycja]!!!

Nie ma tu obrażliwych i wulgarnych słów a wszystkie te, które napisałem sa moja prywatną opinią.

I czytaj ze zrozumieniem. Bo faktycznie nie piszesz po polski to też i nie rozumiesz tego języka...

 

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@Wawros Zgadzam się z tym, co napisał @xyz96, natomiast w sprawie uzasadnienia usunięcia komentarza proszę o kontakt z nami przez ten formularz.

Proszę również o nieobrażanie innych użytkowników Allegro Gadane oraz o zapoznanie się z zasadami, które tutaj obowiązują. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

Vryko
#18 Luminarz#

@_HolaOla_  Ten komentarz jest do usunięcia. Razem z autorem. Co z tego, że napisałaś o nieobrażaniu, jak wpis dalej wisi? Co to, standardy Onetu?

 

______________
Sołtys Allegro
oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@Vryko Rozumiem, ale mam nieco inną opinię. Użytkownicy wskazali tutaj autorowi, co powinien zrobić w danej sytuacji i udzieli istotnych wskazówek, dlatego uważam, że ten wątek może być pomocny i użyteczny dla innych osób. To jest moje pierwsze i zarazem ostatnie ostrzeżenie dotyczące języka  wypowiedzi autora. Jeśli jego kolejne poglądy i opinie będą w takim samym tonie, będę działać inaczej. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów