anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Opinie kupujących dotyczących danego zakupu

lidka-l8
#7 Wielbiciel#

Moje zakupy najczęściej opieram na opiniach kupujących. Dzisiaj jednak porównując kultywator  Tornadica u różnych sprzedawców  zauważyłam te same opinie od tych samych kupujących. Czy to możliwe? Czy różni sprzedawcy sprzedają te same egzemplarze towarowe? Czy wobec tego można wierzyć w to co w tych opiniach jest napisane. Skąd one się biorą?  Czy inni też to zauważyli?

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7

gpz500
#12 Orędownik#

Oceniany jest towar, konkretny towar. Jeśli ten sam towar sprzedawany jest przez różnych kupujących, to pojawiają się opinie tego towaru. 

Czegoś nie rozumiem?

oznacz moderatorów

lidka-l8
#7 Wielbiciel#

Ja też nie rozumiem. Dlaczego u różnych sprzedawców pojawiają się dokładnie te same opinie od tych samych kupujących?

oznacz moderatorów

gpz500
#12 Orędownik#

Opinie o produkcie to oceny konkretnych przedmiotów, które zamieszczają ich posiadacze. Dotyczą one wyłącznie produktów (a nie sprzedającego czy przebiegu transakcji). Dzięki nim klienci wiedzą, czy warto kupić interesujące ich przedmioty.

 

źródło: https://allegro.pl/pomoc/dla-kupujacych/wyszukiwanie-i-obserwowanie/gdzie-sprawdzic-i-jak-dodac-opin...

 

oznacz moderatorów

lidka-l8
#7 Wielbiciel#

Ja myślałam, że opinia jest wydawana do konkretnego zakupu.  Ja nie wiem czy u innego sprzedawcy te produkty są identyczne jak u drugiego. Często nie podawany jest producent i konkretny model itp.

oznacz moderatorów

gpz500
#12 Orędownik#

@lidka-l8  - sama rozwiązałaś 🙂

Szacun! 😉

oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

@lidka-l8, twoja odpowiedź to nie rozwiązanie 🙂 @nat_not 😌 poprawi 😄

oznacz moderatorów

Bellatrix-1999
#9 Pomysłodawca#

Opierać się na ocenach Kupujących to nie jest dobry sposób na zakupy - baaardzo wiele ocen produktu zaniża konkurencja (kupując i zwracając produkt, maja możliwość oceny), niektórzy Kupujący zaniżają ocenę produktu nie potrafiąc sobie poradzić z obsługą itp.

 

oznacz moderatorów