anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Kłopot z zakupem

MAMY ROZWIĄZANIE!
SoldierFireman
#7 Wielbiciel#

Witam, zalicytowałem smartwatch za 600 zł ale sprzedający zostawił nr do kontaktu. Po rozmowie ustaliliśmy że za 800zł finalnie go sprzeda. Zakończył jednak licytację nie zmieniając kwoty. Teraz mam wygraną licytację za 600 ale sprzedający chcę dodatkowy przelew za 200zł. W razie zwrotu dostanę tylko 600 zamiast zapłaconych 800zł. Co w takiej sytuacji?

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5
pinsplash
#21 Demiurg#

@SoldierFireman Zgodnie z Allegro powinieneś zapłacić 600...umówiłeś się na 800...Twoja decyzja...Twoje ryzyko ( tak w razie czego 200PLN nie bedzie objete POK)

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów
SoldierFireman
#7 Wielbiciel#

W takim razie sprzedający może wznowić licytację i wystawić za 800 albo anulować licytację bez konsekwencji?

oznacz moderatorów
pinsplash
#21 Demiurg#

@SoldierFireman Może wystawić nową aukcję - to było Allegro Lokalnie? Nie był ustawiony odbiór osobisty? Jeżeli tak, to jak nie zapłacisz aukcja sama się wznowi. Wtedy powinien zmienić na 800 PLN

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów
SoldierFireman
#7 Wielbiciel#

Wstawię link do aukcji: https://allegrolokalnie.pl/oferta/samsung-smartwatch-galaxy-46mm-silver-lte

Nie ma tam odbioru osobistego tylko list polecony priorytetowy albo paczka pocztowa priorytetowa. Po jakim czasie jak nie opłacę aukcja się anuluje? Czy mam jakieś konsekwencję jeśli nie opłacę wygranej aukcji?

oznacz moderatorów
pinsplash
#21 Demiurg#

@SoldierFireman  Jeśli kupujący, który wygrał licytację nie zapłaci za przedmiot przez Allegro Finanse, wtedy transakcję uznamy za nieważną po 5 dniach od daty jej wygrania.

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów