anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

kartę podarunkową allegro

dastina17uk
#1 Nowicjusz#

Witam , kupiłam kartę podarunkową allegro za 100 zł w żabce . Sprzedawczyni nie dała mi żadnego kodu ani nie poinformowała , że jest potrzebny. Rachunki niestety wyrzuciłam 😞 Mam tą kartę , dałam ją siostrze i ona mi powiedziała , że potrzebny jest kod . Pani w żabce twierdzi , że nie może nic zrobić chociaż mam dane że byłam tam 28.01 o 15.30 . Jak mogę odzyskać pieniądze lub aktywować te kartę teraz ? Jestem stratna 100 zł a karta nie działa 

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@dastina17uk Napisz proszę do nas w tej sprawie na adres: karty@allegro.pl. Jeśli to plastikowa karta, w mailu napisz proszę jaki ma kod kreskowy oraz dołącz zdjęcia tej karty. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

dastina17uk
#1 Nowicjusz#

Napisałam już , karta jest z takiego sztywnego papieru , Zara doślę zdjęcie 

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@dastina17uk Jeśli już napisałaś wiadomość, to zdjęcia już mogą nie być potrzebne. Jeśli będą, nasz pracownik o nie poprosi. Na razie poczekaj proszę na odpowiedź. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

dastina17uk
#1 Nowicjusz#

Dziękuję .Pani w żabce powiedziała , że to przecież wiadome jest że to się ładuje kodem jak telefon , ale dla mnie niestety wiadome nie było bo pierwszy raz kupowałam kartę tego typu i nic mi nawet nie wspomniała że jest jakis kod na rachunku .

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Niestety wprowadziła Cię w błąd!😣

oznacz moderatorów