anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Nie przyszedł do mnie produkt pieniędzy też nie wrucone

Client:99728623
#2 Obserwator#

Nie przyszedł do mnie produkt nikt nie wrócił mnie pieniędzy. A po tym otrzymałem sms że dyskusja otrzymała status rozwiązana:

„ Minęło już 30 dni od rozpoczęcia Dyskusji, a Kupujący nie określił, czy udało mu się rozwiązać problem. W związku z tym uznaliśmy sprawę za rozwiązaną i zakończyliśmy ją.”

Pisałem 17 stycznia że problem nie est rozwiązany 18 stycznia otrzymałem wiadomoś że nie określiłem czy udało mi się rozwiązać problem, jak to może być??!!
W szegułach zakupu jest napisano że produkt jest w drodze i jest opóźniony. A w pełnej historii przesyłki napisano że produkt wrócił się do nadawcy 15 grudnia

 

oznacz moderatorów
11 ODPOWIEDZI 11

starling_shop
#14 Krzewiciel#

pokaż jak wygląda śledzenie paczki.

oznacz moderatorów

Client:99728623
#2 Obserwator#

150BD78F-056A-40CB-B50C-0731F6B1BCEB.png

oznacz moderatorów

Client:99728623
#2 Obserwator#

4C43E8A0-1F6A-4005-A83D-A3A435F91920.png

oznacz moderatorów

az1rael
#21 Demiurg#

@Client:99728623 wygląda że nie wywiązałeś się z obowiązku odebrania przesyłki kurier u ciebie był a ciebie nie było, skontaktuj się ze sprzedawcą firmą opłać dodatkową wysyłkę lub odstąp i opłać koszty zwrotu sprzedawcy

oznacz moderatorów

Client:99728623
#2 Obserwator#

Nie jakiego kuriera w te dni nie był.

najpierw sprzedawca kłamał że był nie prawidłowa podany adres ale cały czas mieszkam na tym samym adresie i nigdy go nie wymieniałem na Allegro w szczegółach tego zakupu jest prawidłowy adres. Podtwierdziłem to wszystko pod czas dyskusji

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Nie było info o braku odbioru?

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@Client:99728623 Otrzymałeś już od nas wiadomość mailową w swojej sprawie, więc sprawdź proszę skrzynkę mailową. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

Client:99728623
#2 Obserwator#

Nie. Zawsze kurier dzwoni lub przychodzi jakaś smsa - nic takiego nie było.

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

A co Ci odpisało Allegro?

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@Client:99728623 Już działam w Twojej sprawie, więc poczekaj proszę cierpliwie. Wrócę do Ciebie z odpowiedzią, gdy tylko dostanę informacje. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

RED
#21 Demiurg#

obowiązują Cię polskie przepisy

nie jakieś maile od allegro

jesteś Ukraińcem?

nie otrzymałeś towaru - masz w pełni prawo odstąpić od umowy lub wyznaczyć sprzedawcy ostateczny termin dostawy

zrobiłeś to?

oznacz moderatorów