anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Karta Podarunkowa Allegro, promocja BOSCH

Falki32
#1 Nowicjusz#

Witam,

kupując pompę ogrodową bosh, jest informacja, że otrzymam kartę podarunkową allegro 120zł, po  upływie 14 dni. Niestety dalej nie mam informacji o karcie, spytałem sprzedającego, ale napisał, że promocję z kartą organizuje Allegro i Bosh. Wie ktoś, gdzie ta karta jest dopisana do konta, bo nigdzie nie moge znaleźć informacji.

Pozdrawiam 

oznacz moderatorów
9 ODPOWIEDZI 9

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@Falki32 Cześć. 🙂 Zgodnie z Regulaminem promocji karta zostanie Ci wysłana po upływie 30 dni od złożenia zamówienia.

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

Ka_Q_sia
#7 Wielbiciel#

Niestety to tak nie działa, od mojego zakupu minęło już 30 dni i dwa tygodnie, nadal nie otrzymałam karty 😕

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Ka_Q_sia dziękuję za zgłoszenie! Będę to wyjaśniać i wrócę z odpowiedzią, gdy tylko ją otrzymam. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Ka_Q_sia wracam z odpowiedzią, powinnaś otrzymać tę kartę jutro do końca dnia, przepraszam za opóźnienie!

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

6MYCHA9
#8 Zapaleniec#

Dobry wieczór, również do dnia dzisiejszego nie otrzymałam karty podarunkowej Allegro z promocji Bosch, chociaż minęło już ponad 30 dni. Bardzo proszę o sprawdzenie powodu opóźnienia. Dokładnie chodzi o aukcje

"Piła szablasta elektryczna Bosch 06033A7020 710 W"

Pozdrawiam

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@6MYCHA9 jeśli do jutra do końca dnia nie otrzymasz tej karty, daj proszę znać 🙂 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

Kindzal18
#7 Wielbiciel#

Dobry wieczór, również do dnia dzisiejszego nie otrzymałam karty podarunkowej Allegro z promocji Bosch, chociaż minęło już ponad 30 dni. Zakup wiertarki udarowej Bosch.

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@Kindzal18 Cześć. 🙂 9 grudnia o godzinie 12:29 dostałaś mejla o tytule "Przesyłamy Twoją kartę podarunkową Bosch". Nie otworzyłaś jednak tego mejla. Sprawdź koniecznie swoją skrzynkę mejlową (w tym folder SPAM). 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów