anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Karta podarunkowa - Pluxee

Client:47096460
#8 Zapaleniec#

Próbuje zaplacic za zakupy karta przedplacona otrzymana za posrednictwem Pluxee. Transakcje sa odrzucane (blad podczas przetwarzania platnosci - wyglada na brak mozliwosci zweryfikowania transakcji przez opcje 3D Secure). Zostalam poproszona o podanie kodu CVC, natomiast w niczym to nie pomoglo.

Czy ktos mial podobny problem i da sie to obejsc? Poprzedniej karty przedplaconej uzywalam bez problemu do dokonywania platnosci na Allegro. 

oznacz moderatorów
17 ODPOWIEDZI 17

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@Client:47096460 Napisz proszę dokładnie, na którym etapie pojawia się problem? 

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów

Client:47096460
#8 Zapaleniec#

Wybieram jako forme platnosci karte i zaznaczam wspomniana wyzej karte przedplacona. Przy probie zaplaty po chwili przetwarzania wyswietla sie informacja, ze zakupu nie oplacono a nastepnie przychodzi mail o nieudanej platnosci. Dzis dwukrotnie probowalam dokonac platnosci karta przedplacona, finalnie oplacilam zakup standardowa karta. 

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Client:47096460 wyjaśniam to dam znać, gdy otrzymam odpowiedź! 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

Client:47096460
#8 Zapaleniec#

Dziękuję! Dodam tylko, że koleżanka która również próbowała zapłacić kartą również napotkała ten sam problem.

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Client:47096460 przepraszam, że czekałaś na odpowiedź!
Otrzymałam informację, że jeżeli jest to karta płatnicza, to nie powinno być problemu z jej użyciem z naszej strony.
Płatność Kartą przedpłaconą jak każda inna może wymagać autoryzacji 3ds, przy kartach przedpłaconych klient sam może ustawić sposób takiej weryfikacji w aplikacji, w której sprawdza stan konta karty itp.
Jeżeli nie przechodzicie przez autoryzację na 3ds to niestety nie pomożemy najlepiej, żebyście skontaktowały się z wydawcą karty. Mam nadzieję, że oni będą mogli tutaj podpowiedzieć odnośnie do sposobu autoryzacji 🙂 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

Banditoos
#7 Wielbiciel#

mam dokładnie ten sam problem, nie mogę dokonać płatności internetowej, w zeszłym roku kartą sodexo wszystko działało, teraz po przejściu na pluxee nie działa, słabo, bardzo słabo

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Banditoos przykro mi, ale w takiej sytuacji pozostaje kontakt z wydawcą karty. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

skalarx
#1 Nowicjusz#

płacę bez problemu. 

1. musicie mieć aplikację PLUXEE na telefonie do zatwierdzenia transakcji 3D secure

2. włączoną "mobilną autoryzację" w aplikacji lub ze strony

3. Ja mam limit 600PLN na transakcje internetowe. Do sprawdzenia w informacjach o karcie.

oznacz moderatorów

GuwekOne
#1 Nowicjusz#

Hej Allegro, możecie się jakoś dogadac się Pluxee, mam ten sam problem co wielu tutaj użytkowników. Dzwoniłem do Pluxee i dowiedziałem się, że maja ten problem od tamtego tygodnia z płatnościami u Was, ale z tego wątku widzę, że istnieje ten problem od dłuższego czasu. Myślę, że to też w Waszym interesie, sporo klientów kart Pluxxe chce zakupic na Waszym portalu. 
Dziękuje 

oznacz moderatorów

Client:26691487
#8 Zapaleniec#

U mnie też nie działa, support Pluxee od wczoraj tylko odpisuje frazesami o "może błąd systemu, spróbuj jutro" albo "musimy skonsultować z bankiem, odezwiemy się".

oznacz moderatorów

Ap0l10
#2 Obserwator#

Niestety u mnie tak samo nie działa. Po podaniu kodu płatność dalej w statusie pending.

oznacz moderatorów

Klientka1982
#1 Nowicjusz#
  • U mnie podoba sytuacja,w zeszłym tygodniu dwie płatności przeszły, bez problemu, a w tym tygodniu próbuje już trzeci raz i płatność jest odrzucona.Wszystkie transakcje z jednej karty pluxee.
  • Wydaje mi się , że problem jest po stronie allegro.
oznacz moderatorów

monia238
#1 Nowicjusz#

U mnie to samo w dniu dzisiejszym 3 krotnie odrzucona płatność kartą Pluxee z niewiadomej przyczyny.

oznacz moderatorów

szatan0510
#2 Obserwator#

Witam.

Sprawdz czy w aplikacji pluxee masz włączone "mobilna autoryzacja" to jest raczej nie zbędne do poprawnej płatności. Pozdrawiam.

oznacz moderatorów

szatan0510
#2 Obserwator#

Witam

A czy w aplikacji pluxee aktywowałeś " mobilna autoryzacja" ?, z tego co wiem jest to niezbędne do użycia. Pozdrawiam.

oznacz moderatorów

Goblin_2004
#2 Obserwator#

Pluxee nie współpracuje z Allegro od kilku miesięcy pomimo że się chwali że można płacić na Allegro. Dzisiaj mi to potwierdzili na infolinii po tym jak od trzech miesięcy nnie przeszła żadna autoryzacją ich kartą

oznacz moderatorów

XkomarX
#1 Nowicjusz#

Pluxe to syf jakich mało. Jedne karty działają bez problemu inne już nie, czasami jak się poda mniejszą kwotę niż ma karta to przejdzie. Kombinują tak aby termin kart minął a kasa przepadła bo na tym mają zarobki. Tak to właśnie wygląda.

oznacz moderatorów