anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Karty podarunkowe - łączenie kilku w jedną

MAMY ROZWIĄZANIE!
radekrp90
#8 Zapaleniec#

Czy jest jakakolwiek opcja aby w jednym zakupie wykorzystać kilka kart lub połączyć kilka kart w jedną? 

oznacz moderatorów
71 ODPOWIEDZI 71
LEW433
#21 Demiurg#

Wydawca nie dopuszcza dokonania płatności w Serwisie w ramach jednej Transakcji za pomocą kilku Kart Podarunkowych, ale możesz tak kupować:

 

oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

Powyższy tekst @LEW433 skopiował stąd; https://allegro.pl/regulaminy/regulamin-kart-podarunkowych-allegro-4GDAboO2OFR

Ponadto ten tekst nie ma nic wspólnego z łączeniem kart.

oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

@radekrp90 Nie ma takiej opcji. Do jednego zakupu możesz wykorzystać tylko jedną kartę.

oznacz moderatorów
radekrp90
#8 Zapaleniec#

Ok, a samo Allegro może połączyć kilka kart w jedną?

Mam 4 karty po 100 PLN i przekonany byłem, że można płacić jak się chce.

Najbliższy nominał to 500, więc mógłbym nawet te 100 dopłacić i mieć okrągła kwotę.

oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

@radekrp90 Allegro też nie połączy. Do jednego zakupu możesz użyć tylko jednej karty. Na przyszłość - posługuj się kartami o wyższej wartości. Jeżeli kupisz tańszy przedmiot, reszta w postaci nowej karty zostanie Ci zwrócona.

oznacz moderatorów
radekrp90
#8 Zapaleniec#

Nie miałem takiej opcji, bo to firmowy podarunek.... Dzięki za pomoc. 

oznacz moderatorów
maestrus
#8 Zapaleniec#

Słabe to Allegro jak tak, skoro i tak ktoś ma 3-4 czy więcej kart to można by było łączyć je w jeden większy nominał. Nigdy więcej nie skorzystam z tej opcji. To jawne nabijanie ludzi w przysłowiową butelkę.

oznacz moderatorów
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@maestrus Przykro mi, że tak to odbierasz. Kartę można wykorzystać tylko raz podczas jednej płatności i zawsze informujemy o tym klientów.

[AKTUALIZACJA 01.12.2022] 

Od dzisiaj możecie wykorzystać więcej niż jedną kartę podarunkową. Podczas zakupów wykorzystacie aż do 15 kart 🙂 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów
maestrus
#8 Zapaleniec#

Jak dla mnie nie ma problemu, odsprzedałem kupony. Niesmak i rozczarowanie pozostaje tak czy inaczej. Dla Allegro i tak $$$ się zgodzi ale takich użytkowników jakim jestem ja sukcesywnie zniechęca to do korzystania z serwisu. Może jest wygodnie i szybko a wszystko jest w jednym miejscu ale to nie wszystko. Nie rozumiem fenomenu tego ograniczenia - to tak jakbyśmy mając do dyspozycji milion na koncie musieli kupić 40 metrowe mieszkanie za 400tyś bo nasz operator pozwala tylko na taką transakcję. Swoje pozostałe zakupy, które zaplanowałem zrobiłem już gdzie indziej. Dziękuję za komentarz i życzę wszystkiego najlepszego w Nowym Roku.

oznacz moderatorów
monia_figa
#1 Nowicjusz#

Ja już też nie skorzystam z wyboru zamiany punktów na kartę podarunkowa na allegro. Mam takowe w pracy co miesiąc. Niech piszą co chcą ale zawiodłam się na allegro. Zakupu dokonałam gdzie indziej. I myślę że inaczej nie będzie w najbliższym czasie. Pozdrawiam

oznacz moderatorów
scorpion_1982
#9 Pomysłodawca#

Też dostałem premię z pracy w postaci karty podarunkowej do Allegro, niestety turystyka czy jakoś tak i cóż do tej  pory nic nie kupiłem bo zmuszają nas na dany dział. Też mi premia ze strony pracodawcy, pierwszy i ostatni raz dał się człowiek w konia zrobić. sądziłem że będę mógł sobie dowolną rzecz kupić a tu zonk.

oznacz moderatorów
kmioska
#1 Nowicjusz#

Dokładnie również miałam do wyboru kilka bonów od pracodawcy o mniejszym nominale i nie mogłam wybrać jednego większego. Teraz nie mogę zakupić tego czego bym chciała w kwocie wszystkich kuponów. Dowiedziałam się po fakcie nigdy więcej już nie skorzystam. Porażka taka wybór... w innych sklepach opcje bonów/kuponów zawsze są łączone.

oznacz moderatorów
kacperkowalka98
#8 Zapaleniec#

Witam, ostatnio jak robiłem zakupy allegro samo pobierało do końca z pierwszej karty podarunkowej a potem resztę kwoty z nowej karty, ale niestety teraz na jednej mam 13zl drugiej 250 i nie mogę wykorzystać obu podczas jednych zakupów jak to mogę zrobić samemu by je połączyć? Pozdrawiam 

oznacz moderatorów
pankot97
#8 Zapaleniec#

W jaki sposób to zrobić?podczas zakupu dalej mogę wybrać tylko jedna.

oznacz moderatorów
scorpion_1982
#9 Pomysłodawca#

Zgadza się że słabe.

Przykładowo Smyk Mamy kartę podarunkową i nie ma z nią problemu możemy nawet 10 ich połączyć.

Allegro celową stworzyło taką politykę, kolejna sprawa że za każdym razem dopłacamy 1 zł jeśli nie wykorzystujemy całej kwoty.

Nikt nie każe generować innego numeru wystarczy traktować kartę podarunkową jako wirtualny portfel i saldo nam się zmienia i nie koniecznie klienta trzeba namawiać by dodatkowo płacić z własnego konta.

Kupujemy towar za 160 zł, karty są 100, 200

Czyli musimy mieć kartę za 200 zł, zostaje nam 41 zł do wykorzystania bo 1 zł przyjdzie nam zapłacić 1 zł z innego źródła np. konta.

Mieliśmy kilka takich operacji i mamy kilka kart w granicach kilkudziesięciu zł, i cóż nie kupimy nic droższego niż kwota z jednych z tych kart.

Fajna polityka, bardzo pomysłowa i nie koniecznie korzystna dla klienta.

Fajny tekst: Wydawca nie dopuszcza dokonania płatności w Serwisie w ramach jednej Transakcji za pomocą kilku Kart Podarunkowych !!

Sprytne.

Pozdrawiam

oznacz moderatorów
maestrus
#8 Zapaleniec#

Problem w tym, że niektórzy zwyczajnie nie dorośli do pewnych rzeczy dlatego dopóki się to nie zmieni nie zmieni się też podejście klienta. Oczywiście jeżeli ktoś upatrzy stosowny zakup za stosowną kwotę wcześniej i będzie wiedział, że taki bon spełni wymagania to go zakupi w innym wypadku nauczony doświadczeniem po prostu skorzysta z innych form płatności lub zakupi gdzie indziej (bony są nie tylko na Allegro)

oznacz moderatorów
scorpion_1982
#9 Pomysłodawca#

Pewnie że inne sklepy też mają karty podarunkowe, podkreślam napisałem to wyżej można je łączyć !!.

Trochę kolega uprościł swoją wypowiedź.

Jest mnóstwo firm które swoim pracownikom co miesiąc lub co rok np w programie mybenefid itp. Przyznają jakąś kwotę do wykorzystania. Oni nie mogą skorzystać z formy gotówkowej. Oni mogą wymienić punkty na karty podarunkowe np do smyk, Empik, Allegro itd.

Każdy z sklepów umożliwia łączenie tych kart ale Allegro nie. To Platforma Allegro nie idzie z duchem czasu. To nie wina klienta, klienci czasem nie mają wyjścia.

Co roku moja żona ma ilość punktów do wymiany na karty podarunkowe i cały czas mam problem tylko z Allegro. Nie ma tego problemu z innymi platformami.

Fakt można napisać takiemu klientowi to nie kupuj i z tym się zgadzam ale niestety na Allegro w ciągu dalszym mamy najszerszą ofertę z dostępem do produktów stad niektórzy pytają o łączenie kart.

przeszkadza to każdemu kto skorzystał chociaż raz z kart podarunkowych.

Wiec nie trafił kolega z tym określeniem że ktoś może wybrać inną formę płatności.

oznacz moderatorów
_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@scorpion_1982 Czy możesz wskazać mi które dokładnie, duże sklepy mają u siebie opcję łączenia płatności z kilku kart w jedną?  

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów
maestrus
#8 Zapaleniec#

Są takie i mają, nie jest to tajemnica ale czy chodzi o to, by Moderatorka Allegro zaczęła się teraz na forum o to licytować?

Allegro ma prawo do tego aby wprowadzać swoje zasady i jeżeli chcą podążać takim a nie innym podejściem - wybór Allegro.

Użytkownicy mają prawo ocenić i stwierdzić, czy na drugi raz skorzystają z takiej opcji lub nie mając doświadczenia, które już mają.

Na tym należało by zakończyć temat zamiast się licytować, to nie aukcja 😉

Pozdrawiam, Karol

oznacz moderatorów