anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Karty podarunkowe - łączenie kilku w jedną

MAMY ROZWIĄZANIE!
radekrp90
#8 Zapaleniec#

Czy jest jakakolwiek opcja aby w jednym zakupie wykorzystać kilka kart lub połączyć kilka kart w jedną? 

oznacz moderatorów
71 ODPOWIEDZI 71
_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@maestrus Nie, moją intencją tutaj w żadnym wypadku nie jest licytacja kto ma rację. Jakiś czas temu pojawił na Gadane już taki postulat i rozmawiałam z właściwym zespołem o jego wprowadzeniu na Allegro, ale wówczas dostałam informację, że takie rozwiązanie nie funkcjonuje właściwie w żadnym, większym serwisie. Jeśli przekażecie mi konkrety, na jakie przykłady mogę się powołać, aby wrócić do tego tematu, chętnie to zrobię, ale potrzebuję dokładnych informacji, jakie sklepy taką funkcjonalność posiadają. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów
maestrus
#8 Zapaleniec#

Dziękuję za komentarz - źle w takim razie "przeczytałem" Twoje intencje zważywszy na ton wcześniejszych wypowiedzi i komentarzy w związku z podejściem, które prezentuje do tej pory Allegro w sprawie kart podarunkowych. Osobiście zostałem po prostu nie mile zaskoczony gdyż nawet przez chwilę nie spodziewałem się, że tak to zadziała - fakt, może nie doczytałem ale przez myśl mnie nie przeszło, że mając 10 banknotów po 100zł (czyt. 10 kuponów po 100zł) nie zakupię czegoś co kosztuje 1000zł jednorazowo łącząc to w całość - wydawało mi się to całkiem naturalne 😉 Stąd też dość negatywne podejście do całej dyskusji i podejścia Allegro do tematu. Sytuacja była frustrująca bo mnie osobiście zaskoczyła. Cieszę się, że ktoś zechciał przyjrzeć się sprawie i trzymam kciuki aby unormować podejście "po nowemu", które będzie korzystniejsze dla kupujących, którzy wtedy chętniej wydadzą swoje karty/bony właśnie korzystając z kuponów Allegro. Właściwy zespół Allegro powinien sam lepiej monitorować sytuację na rynku, która nie jest tajemnicą i reagować stosownie do potrzeb w przemyślany sposób 🙂 Pozdrawiam i życzę powodzenia w realizacji tematu!

oznacz moderatorów
nutiniss
#7 Wielbiciel#

Pierwsze z brzegu duże sklepy gdzie można łączyć karty:

am4z0n (wiadomo o co chodzi, ale jest cenzura ;))

Media Markt

RTV EURO AGD

Zalando

Szczerze to pierwszy raz spotykam się z tym, że kart nie można łączyć, więc argument brzmi absurdalnie.

oznacz moderatorów
Client:57486749
#7 Wielbiciel#

Smyk,

Empik,

Decathlon,

Zalando,

Media Markt

wymieniać dalej? 🙂

 

Tylko w allegro spotkałem się z takim podejściem, które swoją drogą jest totalnie bez sensu

oznacz moderatorów
_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@Client:57486749 Nie musisz dalej wymieniać, niebawem będziemy mieli dla Was dobre informacje w tej kwestii, ale poproszę o jeszcze chwilę cierpliwości 😉 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów
Client:57486749
#7 Wielbiciel#

Mogę prosić o uchylenia rąbka tajemnicy? Czy jest szansa, że do 15.10 coś się wyjaśnie w sprawie łączenia kuponów? Pytam bo mam okazję do zakupu kuponów lub innych rzeczy. Jeśli będzie opcja łączenia to poczekam i zakupię karty podarunkowe 🙂

oznacz moderatorów
ektomorf_pl
#7 Wielbiciel#

Czy coś wiadomo już na ten temat? Brak możliwość łączeniu kart podarunkowych to chyba najsłabszy punkt całej platformy Allegro mimo wielu jej zalet stąd pytanie czy jest jakiś horyzont czasowy wprowadzenie tej zmiany?

oznacz moderatorów
_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@ektomorf_pl Nie mogę tego obiecać na 100%, ale taka możliwość powinna pojawić się u nas do końca tego roku, więc już wkrótce. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów
ektomorf_pl
#7 Wielbiciel#

Byłby to milowy krok naprzód! Czekamy z niecierpliwością!:)

oznacz moderatorów
comaco2006
#7 Wielbiciel#

Witam, czy można już łączyć karty podarunkowe ?

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

Nie, jeden zakup jedna karta.

oznacz moderatorów
Swiechu710
#7 Wielbiciel#

A w TKMaxx ??? tez?

 

Można tez kupić coś dokładnie za 50 (1 karta),

potem dokładnie za 100 (2 karta) i poprosić o zwrot  tych rzeczy = masz 150zł

oznacz moderatorów
_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@Client:57486749 @maestrus @ektomorf_pl @ektomorf_pl uprzejmie informuję, że cierpliwość popłaca i dziś wykonaliśmy wyczekiwany przez Was krok milowy. Wdrożyliśmy już zmianę, dzięki której będziecie skorzystać z wielu kart podarunkowych w ramach jednej płatności. Jeśli do swojego konta macie przypisaną więcej niż jedną kartę podarunkową, automatycznie połączymy je w jeden kupon, więc nie musicie robić nic więcej. 

Na ten moment ta opcja pojawiła się już u części użytkowników, ale będziemy stopniowo zwiększać jej zakres i niebawem będzie dostępna u wszystkich. 

[AKTUALIZACJA 1.12.2022] 

Od dzisiaj przy jednej płatności możecie wykorzystać więcej niż jedną kartę podarunkową  🙂 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów
maestrus
#8 Zapaleniec#

Świetna informacja i bardzo dobra robota! Dobrze jest być miło zaskoczonym w przeciwieństwie do tego pierwszego doświadczenia, z którym miałem okazję się zetknąć. Oby tak dalej. Pozdrawiam i dziękuję za informację.

oznacz moderatorów
ektomorf_pl
#7 Wielbiciel#

Super informacja, długo wyczekiwany przełom! Proszę o informację gdzie i w jaki sposób mogę przypisać do swojego konta karty podarunkowe? Dotychczas wpisywało się nr karty podczas konkretnego zakupu - czy mam rozumieć, że teraz jest jakaś opcja gdzie mogę załadować swoje wszystkie karty podarunkowe jak coś w rodzaju wirtualnego portfela?

oznacz moderatorów
neorb
#7 Wielbiciel#

Szanowna Pani Moderatorko,

Jak rozpoznać czy się ma włączoną tą opcję (łączenie kilku kart podarunkowych)? Gdzie je dodawać? Do kogo się zwrócić z prośbą o włączenie tej opcji jeśli nie ma się jej włączonej?

Pozdrawiam

oznacz moderatorów
_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@neorb Dowiesz się, czy opcja łączenia kodów jest u Ciebie dostępna tylko i wyłącznie wtedy gdy pojawi się u Ciebie w formularzu płatności i dostawy. Niestety nie ma możliwości abyśmy włączyli ją u Ciebie poza kolejnością, bo udostępniamy ją stopniowo dla większych grup użytkowników. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów
ynadam
#8 Zapaleniec#

Czy naprawdę trzeba docierać do takich miejsc jak to aby móc wykorzystać posiadane bony? czy naprawdę nie możecie tego odblokować na raz dla wszystkich? czy mam się specjalnie zapisać w kolejce żeby móc dołączyć do elitarnego grona tych, którzy mogą...? Proszę o jakąś informację kiedy można będzie skorzystać z takiej opcji i czy każdy będzie mógł z niej skorzystać? jeżeli nie, to co trzeba zrobić bym mógł skorzystać z takiego przywileju?

oznacz moderatorów
ektomorf_pl
#7 Wielbiciel#

Droga Olu, niestety dalej usluga nie dziala poprawnie. W sekji "Twoje zniki" udalo mi sie zaladowac dwie osobne karty podarunkowe, ale realizujac jakikolwiek zakup dalej moge wybrac tylko jedna z nich podczas jego finalizacji czyli wracam do punktu wyjscia niestety - dalej nie mozna zreazliowac kilku kart podarunkowych w ramach jednego zakupu :(((((

oznacz moderatorów
_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@ektomorf_pl Przepraszam za tę sytuację, bo może się tak dziać jeszcze przez kilka dni. Mamy małe problemy techniczne w tej kwestii, ale pracujemy już nad ich naprawą. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów