anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Kategorie wystawionych przedmiotów

arturzks
#8 Zapaleniec#

Kiedy Allegro weźmie się za osoby które oszukują wystawiając przedmiot na sprzedaż..tzn. takich co zamieszczaja jako używane przedmioty uszkodzone. Jest przeciez odpowiednia rubryka. Nie poruszyłbym tego tematu ale szlak mnie trafia jak przegladając dział PS3 i PS4 60% wystaionych konsol w kategorii uzywane jest zepsuta..nie odpala, brak dysku, nie włącza się, nie czyta płyt, zepsute HDMI. Chodzi mi o to ża przeglądając oferty przede wszystkim omijam kategorie :uszkodzone:.. tylko właśnie po co skoro i tak w używanych w opisie mam same zdechlaki oferowane. Powinno być to przestrzegane

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@arturzks masz możliwość zgłoszenie każdej takiej oferty za pomocą przysisku [zgłoś naruszenie zasad].. Możesz podesłać też takie oferty tutaj i ja je zgłoszę w Twoim imieniu.

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

@la_nika Zgłaszanie naruszenia zasad w takim przypadku jest "Syzyfową pracą " .Skoro jak pisze autor większość takich aukcji wprowadza kupujących w błąd to jaki jest sens ich zgłaszania pojedynczo .Zanim zgłosisz kilkaset takich aukcji to setki innych się pojawią .Sami coś z tym zróbcie by łatwo można by oddzielić przedmioty używane od złomu.

oznacz moderatorów

arturzks
#8 Zapaleniec#

przede wszystkim powinna zniknąć kategoria"powystawowy". Ja rozumiem że stan powystawowy to taki...rzecz wisi na wystawie nie zostaje sprzedana wiec jest ściągana z półki , przeceniana i wysyłana do klienta. A tu czasami przychodzą rzeczy mocno wyeksploatowane,wyświnione uzywane niejednokrotnie. Pozdrawiam

oznacz moderatorów

arturzks
#8 Zapaleniec#

Zgłaszam..nic się nie poprawia...wczoraj przyszła mi patelnia z tefala...byłem pewien że jak kupuje produkt powystawowy to będzie ok..jakież było moje zdziwienie po otwarciu..patelnia praktycznie zgieta na pół...patrze spowrotem na opis ..powystawowa ..nic podejrzanego...a tu nagle patrzę a na ostatnim takim malutkim zdjęciu jest pokazane że jest praktycznie do wyrzucenia. 10-12 lat temu jak sprzedawca pisał że stan bardzo dobry to brało sie w ciemno...pozdrawiam

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@arturzks jeśli kupiłeś jako konsument (od konta firmowego) możesz odstąpić od umowy. To prawo przysługuje Ci nie tylko w przypadku nowych przedmiotów ale też towarów używanych, powystawowych, poprezentacyjnych, przecenionych lub objętych promocją. Jeśli uważasz, że opis oferty wprowadzał w błąd możesz reklamować zakup nawet od prywatnego sprzedającego, ponieważ odpowiada on za rzetelny opis sprzedawanego towaru. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów