anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Kiedy będzie możliwość odbioru rzeczy z zielonego paczkomatu allegro

grzech1206
#7 Wielbiciel#

Dziś rano dostałem informację " Punkt z Twoja przesylka :TERRARIUM CLEMENTO" jest tymczasowo niedostepny. Damy znac, gdy przesylka bedzie gotowa do odbioru.". Urządzenie na ul. Lewandów w Warszawie. Moja przesyłka już dawno jest w paczkomacie ale jest on nieczynny. Brak napięcia, ciemny wyświetlacz.  Mam ważną przesyłką, którą muszę dostarczyć jutro do 10,00. Pierwszy raz się z czymś takim spotykam. Z Inpost nigdy nie było takich problemów. Nigdy więcej tego typu zielonego paczkomatu.

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

az1rael
#21 Demiurg#

Nie oczekuj ze ci w niedziele ktos paczkomat naprawi 

oznacz moderatorów

grzech1206
#7 Wielbiciel#

Nie oczekuję. Awaria była rano w sobotę. Od tego czasu zielony paczkomat jest martwy. Na szczęście to tylko niedzielny, urodzinowy prezent dla dziecka. Głupio było pójść z pustymi rekami.

oznacz moderatorów

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@grzech1206 Podaj proszę numer przesyłki, o którą chodzi. 

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów

grzech1206
#7 Wielbiciel#

Przesyłka nr A000EPVA70. Przesyłka w paczkomacie dotarła w piątek. W sobotę rano sms- info o braku możliwości odbioru. Brak prądu w paczkomacie. Niedzielne popołudnie dalej paczkomat nieczynny.

oznacz moderatorów

grzech1206
#7 Wielbiciel#

Przesyłka nr A000EPVA70. Przesyłka w paczkomacie dotarła w piątek. W poniedziałek sms- info, że paczka czeka na odbiór . Niestety. Znowu brak prądu w paczkomacie. Towar nieodebrany, a taki pewnie będzie wraca jutro do wysyłającego.

oznacz moderatorów

maxr01
#17 Koryfeusz#

Allegro nie zapłaciło rachunku za prąd i go odcięli...

--------------------------------------------------------------------------------
Rozumiem, że są ludzie, którzy za 20 gr. będą gnać pchłę przez 20km, lecz nie potrafię ich zrozumieć.
oznacz moderatorów