anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Kiedy doliczane są monety za dodanie nowej karty?

MAMY ROZWIĄZANIE!
bo-sal
#7 Wielbiciel#

Witam,

Kiedy doliczane są monety za zapisanie nowej karty?

Podczas pierwszej transakcji dodałam i zapisałam nową kartę, opłacając nią zakupy. Na moim koncie nie pojawiły sie żadne dodatkowe monety.  Za pomocą ww. karty opłaciłam też kolejne zakupy powyżej 40 zł i w dalszym ciągu nie dostałam żadnych monet. Zastanawiam czy jest jakiś określony czas na przyznanie tych monet czy dzieje się to automatycznie?

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5
kostas11
#21 Demiurg#

@bo-sal  wszystko jest w regulaminie 🙂 https://allegro.pl/regulaminy/regulamin-promocji-zapisz-karte-zaplac-i-zgarniaj-monety-3GZWddAYYcb

i. w Okresie trwania Promocji zapisać kartę płatniczą w Koncie Allegro, podczas dokonywania płatności za Transakcje na Allegro, inną niż zakup wyłącznie pakietu Smart!, która w Okresie Promocji ani jeden dzień przed jego rozpoczęciem nie była zapisana na żadnym Koncie na Allegro oraz

ii. przy kolejnej płatności w Okresie trwania Promocji dokonać płatności za Transakcje na Allegro o minimalnej wartości 40 zł (bez kosztów dostawy), innej niż zakup wyłącznie pakietu Smart!, przy użyciu Zapisanej karty płatniczej.

  1. Monety promocyjne zostaną przyznane na Konto Użytkownika w ciągu 72 godzin od ostatniego dnia Okresu Promocji tj. 31.08.2020.
________
Κώστας
oznacz moderatorów
kostas11
#21 Demiurg#

@bo-sal poprawka nie ten regulamin 🙂 https://allegro.pl/regulaminy/regulamin-promocji-plac-karta-i-zgarnij-ekstra-monety-Bvgy4emE5s9

Promocja ma charakter ciągły przez cały Okres Promocji, jednak Monety promocyjne będą wydawane w dwóch terminach, co oznacza, że Organizator przyzna Monety za Transakcje zrealizowane do ostatniego dnia pierwszego etapu, a następnie uzupełni o dalsze Transakcje dokonane do ostatniego dnia Okresu Promocji. Monety zostaną przyznane na Konto Użytkownika w ciągu 3 dni roboczych od ostatniego dnia każdego z etapów Promocji:

a. I etap :16.10-16.11

b. II etap: 17.11-20.12

________
Κώστας
oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

@bo-sal Nie zapisuj karty, to może oznaczać w przyszłości kłopoty. Nie daj się zwieść kilkoma srebrnikami 🙂

oznacz moderatorów
dudus361
#8 Zapaleniec#

Tak zgadza się ja lepiej nie zapisywać karty. Mnie kiedyś spotkała nie miła niespodzianka ktoś dokonał zakupu z mojej karty na kwotę 380 zł co prawda nie był to portal Allegro. A sklep microsoft. I już nigdzie nie przepiszę do żadnego sklepu i portalu mojej karty. Pozdrawiam.

oznacz moderatorów