anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Kiedy odblokujcie mi Allegro że będę mogła kupować prawie 20 lat z wami jestem

Client:90209827
#1 Nowicjusz#

Nie wiem dlaczego nie wiem kiedy chciałam coś kupić ostatnio i okazało się że mam zablokowane konto nigdy nic nie robiłam negatywnego jeśli chodzi o moje zakupy zrobiliście to bez mojej wiedzy bez uprzedzenia tak się ludzi nie traktuje więc proszę o informację dlaczego zablokowaliście mi konto i czy w ogóle macie zamiar mi go odblokować bo jak nie to wywalam  waszą stronę Bo nie jesteście monopolistami na dzień dzisiejszy

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

kostas11
#21 Demiurg#

@Client:90209827 a nie sprzedawałaś ? może brak weryfikacji operatora wtedy blokują konto na zawsze i trzeba otworzyć nowe 😞

________
Κώστας
oznacz moderatorów

serwis-texas
#20 Guru#

@Client:90209827 

To ja proponuje od razu wywalić tą ich stronę 🙂

 

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@Client:90209827 Konto, z którego piszesz, jest zablokowane od 2 lat, a zostało założone 4 lata temu. Jeśli Twoje pytanie dotyczy innego konta, zaloguj się na nie i napisz ponownie.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

@nat_not Może przy okazji blokada poszła na konta powiązane i klientka nigdzie nie może nic kupić.

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Client:90209827 odpowiedź na temat tej blokady otrzymałaś e-mailowo 25 maja o 15:44. 
Konto zostało zablokowane w związku z uwolnieniem z niego adresu e-mail w celu użycia go przy innym koncie w 2022 roku, masz aktywne (niezablokowane) konto zarejestrowane na ten sam e-mail o loginie baksi3. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów